1. kadınına göre değişir.
  ama az buçuk kadınına göre anlayabiliyor insan kimin şaka sevip kimin sevmediğini.
  ona göre davranın yani beyler.
  bir de bir gözlemim de zekice yapılmış esprileri sevdikleri yönünde. o espriyi yaptıktan sonra pırıltıyı alamayınca gözlerindeki hemen muhabbettin akışını bozmadan iki üç saniyede özetlemen lazım şakayı.
  ama genelde bu tarz erkeklerle çıkmazlar.
  bu tarz erkekleri onu mutlu eden kişi olarak görürler.
  çünkü onlar imkansız olanı isterler her zaman.
 2. tecrübeme dayanarak söylüyorum bu tespit doğrudur ama sevinmeyin.sadece hoşlanmakla kalıyorlar.ben 8 aydır flört ediyoruz sanıyorken gidip sevgili yapmış aq kızı.bak sen ya.8 ay sen güldür eğlendir en kötü zamanında onu mutlu et ondan sonra o çıkıp sevgili yaptım ya desin.onun ben aq ya.aklıma geldikçe sinirlenip üzülüyorum.

  (bkz: kim açtı lan bu başlığı)
 3. genelde hoşlandığı erkeklere güldükleri içindir.
 4. bi erkek vardı.. beni ilk buluşmamızda o kadar çok güldürdü ki gülmekten konuşamadığım için çocuk benle ikinci kez buluşmadı shfhshf yani her zaman iyi olmuyor.

  edit: ben hoşlanmıştım ecik
 5. güldürenden hoşlanıyosa bile acı çektirene aşık olur
  wtf
 6. kadınlar onları acıtan erkeklerden hoşlanır. acıyı sevmek olur mu diye dursun daha mehmet erdem. bal gibi oluyo oldu işte. yoksa bu saatte bana tavana mal mal baktıracak ne var!
  güldürmenizi geçtim acıtmayın yeter.
 7. kadınlar pek çok farklı özelliğe sahip erkekten hoşlanır. erkekler de tabi bunda ayrım yapmak gereksiz. hoşlanmak adı üstünde. herkesten hoşlanabilir. kiminin entelektüel birikimi kiminin kaşı gözü kiminin de mizahından hoşlanır. ha hoşlandıktan sonra kimle ne yaşar bunu kimse bilemiyor ne yazık ki. hatta kadın bile bilemiyor çünkü üzerinde bu kadar çok düşünmez görece olgun biri.
  sezgi
 8. yanlış, kadınlar hoşlandıkları erkeğe gülerler komik olmasa da.

  hatta scrubs adlı dizide kahramanımız j.d. yeni tanıştığı bir kızın kendisinden hoslanip hoşlanmadığını anlamak için kıza saçma sapan bir espri yapıyordu. kız kahkaha atarsa önce hoslandigina kanaat getirip sonra iç ses olarak "bu adil olmadı, bu efsanevi bir espriymis aslında!" diyordu.
 9. mamunlar da güldürebilir kadınları. fakat bazı kadınlar maymunlardan nefret eder.
 10. "kadınların, yüzlerini güldüren erkeklerden hoşlanması" dense daha doğru gelecek önerme, kim mutsuz edilmekten hoşlanır ki ;)
  Başlığı bu haliyle ele alayım dersem, kimin kimi güldürdüğü değil, potansiyel çiftin mizah anlayışının yakın olması önemli bence. İlişkide, fıkrasına gülünmeyen adam durumuna düşmek hoş değil :)