1. hiçlikten alınan koca bir ısırık. fizikselliğimizle dışa vurduğumuz duygusal tepki. o duygunun grameri olmadığı için konuşmayı tercih etmiyor olabiliriz. o zaman hunharca güleriz işte, hayvanlar gibi. sıklıkla çirkinizdir kahkaha atarken.
 2. bir arkadaşım vardı lisede, beni o kadar güldürürdü ki yani yolda yürürken kahkaha atmaktan yürüyemezdim, sonra çişim gelirdi gülmekten altıma işemeyim diye otururdum yarım saat gülerdim. bir kere kitapçının birinde su içerken beni bir güldürdü, kahkaha atarken boğazıma kaçtı, bayağı bi nefes alamadım ölüyordum falan sonra dışarı çıkıp kustum gülmekten ahdhshfhf bu da böyle bir anım. artık o kadar manyak şekillerde sağlığımı karizmamı tehlikeye atacak şekilde kahkaha atmıyorum
 3. gülmebin hunharcası.
  çok fena kahkaha atarım.
  bir dönem pek yapamıyordum. neyse ki artık o kahkahalar geri geldi. etraftakiler ilk başta bana bakıyor mu bilmiyorum, ji zaten kahkaha esnasında dünyadan hafif bir kopuş yaşadığımdan bunu fark etmem pek mümkün değil, ama sonrasında ara ara bana baktıkları ve hakkımda konuştukları izlenimine kapılıyorum.

  orospu kahkahası benimkisi. :) en azından ben öyle isimlendiriyor ve bundan memnun bir şekilde kahkaha atmaya devam ediyorum.

  nedense pek iyi şeyler konuştuklarını düşünmüyorum hakkımda. niye yadırgar ki insan başkasının kahkasini? hatta ustüne neden kendi aralarında çok kötü espriler yapar bilmiyorum. kotuden kastım, komik olması gereken ama o masadaki kimseyi güldürmeyen boş ve kindar laflar.

  onun için benden sonra, beim hakkımda söylenen bir şeye katilircasina gülüyorsa insanlar bu hoşuma gidiyor. çünkü, espri malzemeleri olsam da, hakkımda kindar ve kotu bir düşünce olmadığına dair bir his oluşuyor bende.
 4. sesli şekilde gülmek, anırmak, haykırmak, pöykürmek. amman dikkat bulaşıcıdır.

  şimdiye kadar farketmediyseniz dikkat edin, gün gelecek, zaman içerisinde ya siz en sevdiğiniz ve en çok görüştüğünüz kişinin kahkahasını atmaya başlayacaksınız ya da o sizin kahkahanızı atmaya başlayacak. dominant gülen kazansın.

  bi yerlerde bununla ilgili bi karikatür olacaktı, şu raporu göndereyim de bulursam editlerim.