1. abartılmış balon bir şarkıcıdır.
 2. sofar'da keşfettiğim vintage esintili müzisyenlerden. haydi söyle allianz reklamında kullanılmasa daha başarılı sayılabilirdi ama üzgünüm.
 3. kalitesizlik kokan şarkı sözleri ve zorlama ritmiyle uzak durulasılar listeme eklenmiştir.

  ibrahim tatlıses'i hiç sevmememe rağmen haydi söyle coverlarından sonra "ulan aslında fena söylememiş ibo" dedirttiler bana.
 4. kötü sesi ve bir o kadar saçma şarkı sözleri ile ünlü olan bir başka kişi.
  hendi
 5. nil karaibrahimgil ile birlikte al birini vur ötekine.
 6. neden bu kadar yerildiğine anlam veremediğim, türk alternatif müziği içinde bana göre gayet kaliteli ve başarılı işler ortaya çıkartan bir sanatçı.

  bu arada sesine kötü demek? zevk sizin zevkiniz ama yılların türk sanat/halk müziği dinleyicisi annem bile allianz reklamında çalan haydi söyle şarkısında kafasını kaldırıp 'kim söylüyor bunu sesi çok güzelmiş' dediyse bilemiyorum arkadaşlar.. ölçütüm de annem galiba bunu öğrenmiş oldum.
  kahlo
 7. candan erçetin'in pesten, sıla'nın genizden şarkı söyleyeni; overrated ve özellikle hipster yapılmış bir kişi.
 8. "haydi soyle" yorumu guzel ama cok dinledigimde sarkilarindan sikildim. benim icin onemli bir kriter sikilmamak 100 kere ust uste dinlesem de
 9. taktım bu ara doya doya şarkısına . ilk duyduğumda ne biçim sözler dedim sonra tınısı güzel geldi filan. bir baktım ki beğenmişim

  -kategorizeleştiremediklermizdenmisiniz-
  öyleyse el kaldırın
  ben sevdim
 10. son bi haftada iki şarkısına taktım, daha önce dinlediğimde güzel gelmemişti. sonra bi videoda arkadan arkadan çok tatlı geldi.

  sadece ve haydi söyle baya iyi.