1. bir zamanların efsane mmorpg oyunu.aslında düşük sistem gereksinimleri ve zengin oyun içeriği ile hala efsane sayılır.oyuncu kitlesinin çoğunluğu düşük yaş gruplarından oluşsada kimilerine göre knight online steam'e karşı doyurucu bir alternatif.
    2016 lys'sinden sonra yeniden başlamayı düşünüyorum.umarım o tarihlerde yeni server açılmış olur.
  2. bir zamanlar efsane olan bağımlılık yapan efsane oyundur.bu aralar pek bir popülerliği yok gibi.
  3. aslında metin2 birleşik yazılır. neyse konumuz bu değil. şu anda aklima geldi bu oyun. zamanında liseyi kazanmaya çalışırken bunun yüzünden 30 puan filan dusuk aldım. şimdi güzel bir unide okuyorum ama hala aklımdasin ilk aşkım. fazla çarı olan varsa biraz oyun oynuycam.bana odunc verebilir misiniz?₺soz sadece içeride gezip cikicam. acaba eskisi kadar güzel mi diye.
  4. "skill,çar,item" terimlerini kardeşlerim sayesinde hayatıma ilk kez sokan oyun. gamer değilim, kulak tiryakiliği benimkisi bu arada * servet düşmanı, ocak söndürücü oyundur,incir ağacıdır. o internet kafelere dökülen çil çil 1 liralarla karıya gidilse daha hayırlıdır, sayenizde akınsoft zengin oldu! bir tanıdığımız vardı,adı metin, rehberde iki tane aynı ad olunca annem metin 2 diye kaydetmişti,iyi adamdı, durduk yere antipati besledim adama bu yüzden * bu da böyle bir anımdı yousers the cancağız.
  5. şu linki buraya sabitleyip sizi gözyaşlarınızla yalnız bırakıyorum.