1. 550 vekil içerisinde gözlemlediğim nadir vatanseverlerden biri, belki 550 içinde anca 10 vekil çıkar gerçek milletvekili, milletin vekili, vatansever.
  2. cumhurbaşkanlığı seçiminden sonraki kurultayda kendisinden çok umutluydum. lakin genel başkanlığı chp nin ayak oyunları ile engellenmiştir. 1000 üzerinde delege var partide. kurultay tarihi 2 hafta sonraya veriliyor. bu kadar kısa surede 1000 kişiye ulaşması, 81 ili gezmesi mümkün değil, iktidara alternatif olacak 90 yıllık atatürk un partisinin kurultayi spor salonu gibi küçücük bir salonda yapılıyor. kılıçdaroğlu taraftarları erkenden gelip salonu dolduruyor, ince taraftarlarına yer bırakmıyorlar. işte koskoca partinin ve türkiyenin kaderi bu ayak oyunlarına göre şekilleniyor malesef. eğer ince genel başkan olsaydı 7 haziran ve 1 kasım seçimleri çok farklı olabilirdi. kılıçdaroğlu ve bahceli yapıştılar iki partiye ne kendileri gidiyor, ne akp yi değiştirebiliyorlar.
  3. düşüncelerini çok açık ve net bir şekilde ifade ediyor. adamın ne dediği neyi savunduğu konu hakkındaki fikirleri gayet açık. bu güne kadar hep meydanlarda bağırıp duranlar hangi ideolojilerini hangi çözüm fikirlerini anlatabilmiştir, anca bir ton süleyman demirel vari içi boş laf.
    bu adamın söyledikleri doğrudur, ülkeyi bu yönetmeli demiyorum ama keşke bütün partilerin başında böyle birer adam olsada saçma polamikler egolar içi bos laflar içerisinde boğulmasak.