1. türkiye'yi şekillendirmeye çalışan bir grup insan tarafından öldürülmüş, öldü mü diye enkazına ulaşılmış, kameraların çektiği gibi helikopterin bazı parçaları sökülüp alınmıştır.
  ölen gazeteci ve muhsin yazıcıoğlu'nda da kazaya ait olmayan darbeler ve yaralanmalar raporlara yansımıştır.
  birgün iyi insanlar gelecek ve bu olayı aydınlatacaklardır. biz de kim neden güncel siyaset de çok da bir etkisi olmayan bir adamı öldürmek istemiştir öğreneceğiz.
 2. insanları yaktığı yerde donarak ölmesinden sonra hiçbir şey yapmamış gibi bir de medyada halk kahramani olarak atfedilen bbp başkanı.
  ulan medya rezili vezir edersin, sen nelere kadirsin!
 3. ironik olan cesedini bozkurtların parçalamış olmasıdır.
 4. yaşarken kimsenin umurunda olmadığı öldüğünde yukarıda ki yorumlarda da söylendiği gibi garip bir şekilde kahraman ilan edilmiş eski ülkü ocakları ve bbp genel başkanıdır.
 5. yapılan yorumlardan herkesin bulunduğu tarafa göre yorum yaptığı anlaşılıyor. bu kabul edilebilir durum tabi ki. sonuçta sol tarafa yakınsanız deniz gezmiş bir kahraman, sağ tarafta iseniz ise deniz gezmiş vatan haini, muhsin yazicioğlu kahramandır. yani kahramanlık ve hainlik kavramları da görecelidir.
 6. ulku ocaklari genel baskanligi, mhp genel baskan yardimciligi yapmis olan kisi bbp kurucu baskaniydi.

  olene kadar partisinin basinda kaldi, yuzlerce secim kaybetti. gecmisi karanlik birisi. ankara'daki bahcelievler katliami, maras, corum vb katliamlarda rol oynadigi iddia edildi.

  olumu de supheli oldu. aligopterin dususu, cesedinde var oldugu soylenen darp izleri vs. asil suphe ise (bkz: uzun adam) in dinci gerici yobaz (bkz: hayrettin karaman) 'dan muhsin yazicioglu'nun ortadan kaldirilmasi ile ilgili almis oldugu fetvaya iliskin ses kayitlari.

  egri oturup dogru konusmak gerekirse muhsin yazicioglu, suleyman soysuz, tugrul turkmeyis veya numan esirdusmus gibi kendini makam ve para icin satacak birisi degildi. cizgisinden sasmaz, anadolu comari diye nitelendirilen halk tabakasi nezdinde itibari olan birisi idi. bu ozellikleri ile hirsiz ve cetesi icin cok buyuk tehlike olusturuluyordu.

  bakalim hirsiz ve cetesi yetkilerini kaybedince bu mesele hakkinda ne gibi gelismeler olacak. meraklan bekliyoruz.
 7. bu vatanın, bu toprakların, türk'ün, kürt'ün, laz'ın, çerkes'in ve anadolu'nun milliyetçisi büyük lider.
 8. insanları yakarak öldürtmüş ama sonunda donarak can vermiştir
 9. 1969 mhp kongresinde nihal atsız'ın saf türkçülük tezine, hüseyin feyzullah'ın (bilinen adı alparslan türkeş) türk islam sentezinin galip çıkmasıyla, hüseyin feyzullah tarafında saf tutan ve 1970'lerin başlarında örgütlenen katil sürüsü ülkücü komandoların başına geçen şahıs. çorum, maraş katliamlarının 1 numaralı faili, azmettiricisi.

  dağ başında donarak öldü. yakmaya alışkındı oysa...