1. bir mmorpg oyunu. an itibariyle elysium sürümü piyasada. aktif bir şekilde oynadığınız ve düzgün bir 'guild'e girdiğiniz zaman oldukça keyif alabilirsiniz. 6 ırk, 12 class mevcut. (bkz: http://pwi-wiki.perfectworld.com/index.php/Main_Page )
    şahsi açıdan konuşmam gerekirse, tatlı insanlarla tanıştığım kadar saçma sapan insanlarla da uğraşmak zorunda kaldım. daha evvelden bu oyunu oynayan arkadaşlarım olmasaydı belirli bir seviyeye gelebileceğimi de sanmıyorum. oldukça geniş çaplı bir oyun. hikayesini takip ederseniz sizi gerçekten o dünyaya sokar. karakterle bütünleştikten sonra oyundan keyif alabilirsiniz. stratejilerinizi kafanızda tasarlarken buluverirsiniz kendinizi. bu tarz bir oyun arayıp ne oynayacağını bilemeyen insanlara önerir miyim? neden olmasın. ama dediğim gibi, bol vakit, bol para ve bol arkadaş edinmeniz gerekiyor.
    edit: verdiğim likte son ırk ve classlar mevcut değil sanırım. onlar için (bkz: http://www.arcgames.com/en/games/pwi/news/detail/9007823-pwi-eclipse-overview )