1. 4chan'da bir iddia üzerine başlayan bir skandal. wikileaks belgelerinin incelenmesiyle ortaya çıkan, bill ve hillary clinton ile obama'nın da desteklediği "comet ping pong'un çocuk seks işçisi skandalı" diyebiliriz. anladığım kadarıyla en geriye dönersek 1995'de kaybolan bir kız çocuğu ile başlıyor, obaman'nın 65 bin dolarlık pizza siparişine kadar gidiyor. araştırmak isteyenler için şurası en uygun yer sanırım. iğrenç bir şeyin sizi beklediğini söyleyebilirim.
  bozuk
 2. amerika'da da ahlak denen şeyin yavaş yavaş yok olduğunu gösteren olaydır.

  sadece cinsel ahlaktan bahsetmiyorum burada.

  abd, pedofili ile mücadele konusunda en aktif ülkelerden biridir. çünkü en çok vaka orada yaşanıyor.

  mesela çocuk tecavüzcülerine sadece belirli muhitlerde ikamet etme izni veriliyor ve bu muhitler zaten belalı yerler. girişlerinde bile "güvenli bölgeden çıkıyorsunuz" tarzı tabelalar var.

  onun dışında müge anlı tarzı programlar var pedofilleri tuzağa düşürüp ifşa eden.

  ayrıca fbi da deli gibi çalışıyor çocuk pornosu ve pedofili hakkında.

  bütün bunlara rağmen birileri çocukları istismar edebiliyorsa o zaman kesinlikle siyasi gücünü kullanıyordur.

  abd'de bile insanlar siyasi güçlerini kendi emellerine alet ediyorsa dünyada yaşanacak pek yer kalmamış demektir.

  neyse ki hukuk var en azından. bu insanların cezalandırılma ihtimali türkiye'dekinden daha yüksek.
 3. 3 gündür başlığı görüyorum malum sözlükte obama 65.000 dolara herhalde tüm saray çalışanlarına pizza ismarladi sanıyorum ama başlık hiç soldan düşmeyince ya neymiş bu pizza dedim ve açtım, açmaz olaydım. para ve güç bakimindan dünyanın en üst seviyelerindeki insanlar sapıkmış meğer.

  okurken yaşadığım şok bana yetti o yuzden hiç bir görseli açmadığım. her rengi baska bir sapıkligi ifade eden mendiller. 3 çocuğun katılacağı ama büyüklerin daha çok eğlenecegi iddia edilen havuz partileri. bilinen 13 çocuğa tecavüz eden ve işkence ile öldüren adamın heykelini dikmek ve o adama hayranlik duyan 3 kişi (çocukları sattığı iddia edilen kişiler ünlü bir pizza sirketinin sahipleri) sapikca partilerin yapıldığı bir ada. hilary clinton, obama, lady gaga, ve adını bilmediğim yeni nesil genç şarkıcılar vs.

  pizzacı kardeşlerin garip ınstagram paylasimlari; restaurantin boş deposunda çukur kazip paylaşması gelen yorumlarda çocuk tabutunun oraya sığmasi yönünde canice şeyler. (bebek ve çocuklara iskence edip öldürdükleri iddiası)

  almanya'da kaybolan 9000 mülteci çocuğun bu çetenin elinde olmasi.

  hilary clinton'un destek verdiği haiti'li çocukları koruma vakfı (tam ismi bu olmaya bilir.) da gorevli bir kadının haiti'den 38 çocuğu evlat edinme bahanesiyle amerikaya getirmek istemesi ancak kadının cocuklara yönelik suçtan sabıkalı olmasi ve aynı kadina hilary clinton tarafindan hesabina para yatmasi.

  olayı araştıran bir kadının birden bire ölmesi vs.

  komplo teorisi gibi dursa da o kadar çok tesadüf var ki olayda birbirine bağlı.

  olay o kadar pis, iğrenç ki buna karışan kişiler cezasını çekse sanki dünya temizlenecek. ne de olsa dünyayı yöneten kişiler bunlar.
 4. mide bulandırıcı bir skandal.

  mide bulandırıcı orasına bir lafım yok da, olay ilk çıktığından beri takip ettiğim için midir nedir canım nasıl pizza çekti geçen gün. gidip büyük boy bir pizza yedim.

  insanın canı pizza çekiyor gördükçe.

  şu olayı böyle sulandırdığım için de gerçekten özür dilerim.