1. iyi niyetle yazılmış ama kotarılamamış başlık "son birkaç aydır denk geldiğim videolarda sevgilisiyle sevişirken videoya alınmış ya da sevgilisine internet ortamında videosunu gönderdiği belli olan kadınlara denk geliyorum" demiş yazar. ben hiç denk gelmiyorum. çünkü amatör türk swinger yada cuckold sayfalarda takılmıyorum.
 2. amatör porno izleyip duyar kasanları görmemizi sağlayan başlık.
 3. ortada ciddi anlamda bir sorundan bahsedilmiş burada.
  ve görmezden gelince sorunun üzeri örtülmüş oluyor sadece. altından yayılan pis kokunun sebebi, hala mide bulandırıcı.

  insanlar karşısındaki kişiye güveniyor ki, özelini yaşıyor onunla. yaptığı şey ise sadece kendisini ilgilendirir!!

  bu tarz kamera kayıtlarına müsade edilmemesi hususunda yapılan uyarı bence çok yerinde. zira bu kayda alınan kızlar büyük ihtimalle o sitelerden bir haber zaten. kayıtların internette elaleme malzeme olduğunu da bilmiyorlar.

  kaldı ki; sitelere düşmese bile şantaj için kullanan insanlıktan çıkmış pislikler var ne yazık ki.
  bu sebeple yaşadığı ilişkinin çok daha zarar verici boyutlara gelmesine,"aman duyulmasın!" diye katlanan kadınlar, genç kızlar çıkıyor ortaya.

  bu konu cidden çok önemli!

  güvenmeyin!
  kayıt yapılmasına izin vermeyin!
  ne yaşayacaksanız yaşayın veya yaşamayın herkesin kendi tercihi.

  lakin iki kişi arasında yaşanan, iki kişi arasında kalsın!
 4. şurada dursun; tck 134

  (1) kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması suretiyle ihlal edilmesi halinde, verilecek ceza bir kat arttırılır.

  (2) kişilerin özel hayatına ilişkin görüntü veya sesleri hukuka aykırı olarak ifşa eden kimse iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. ifşa edilen bu verilerin basın ve yayın yoluyla yayımlanması halinde de aynı cezaya hükmolunur.
  abi
 5. dalga mı geçiyorsunuz anlamıyorum. bir tanesi demiş ki "ben o sitelerde takılmıyorum o yüzden denk gelmiyorum". yahu senin denk gelmemen böyle birşeyin olduğu gerçeğini değiştiriyor mu?
  elbis
 6. sevgilisiyle ayrılmasıyla beraber her türlü etik değerden de ayrılan , hatta bu değerlerle hiç içli dışlı olmayan insanların yol açtığı şerefsizliktir. bir kadının güvenini kazanmak için her boku yiyorsun, o kadın sana güveniyor ve isteği dışında bir insanı teşhir ediyorsun, hem de bizim gibi erkek arkadaşı var diye kızların öldürülebildiği bir toplumda. ondan sonra kadınlar neden bize güvenmiyor, türkiye'deki kadınların hepsi kezban lafları. lan hayatıyla oynuyorsun kadının. bu ülke öyle bir yer ki tecavüzden kadını sorumlu tutacak milyon tane kafa var. ve bu yüzden sesini çıkarmayan "adım çıkar" diye suskun kalan kadınlar var. burdan o korkusuz kadınlara; nevin yıldırım ve çilem doğan'a selam olsun
 7. uyarı anlamında güzel bir başlık insanların özel hayatlarının afişe edilmesi, genelde kadınlar toplumumuzdan dolayı kötü etkilere maruz kalıyor. herkesin dikkatli olması gereken bir husus
 8. görüntüleri yayınlayan kişi eylemi yapan kişilerden biriyse ve diğerinin rızası yoksa alçakça bi durumdur.

  başka bişeye değinmem gerek. android kullananlar iyi bilecektir. uygulama yüklerken uygulamanın nelere erişebileceği de gösterilir. misal sıradan bi hesap makinası uygulaması için fotoğraflara erişim izni isteniyor. vpn programları da aynı şekilde. gerisini siz getirin.