1. eşi nagegan alçı ile birlikte türkiye'nin en sevimsiz çifti.
 2. vakti zamanında(*:2013) hocaefendiye açık mektup başlıklı yazısında fethullah gülen'e muhterem hocaefendi diye sesleniyor, devlete sızmış cemaat unsurlarından hizmet erleri diye bahsederken "hizmet mensupları devlete sızmaz, devlete girer ve istediği her pozisyonda çalışır." diyerek onlara arka çıkıyordu.

  bugünkü yazısı'nda ise muhterem hocaefendisinden fethullah denen şerefsiz köpek diye bahsediyor, cemaat mensuplarını gülenist manyaklar olarak nitelendiriyor, terörün teolojik kökeninden girip adamın kullandığı ilaçlardan çıkıyor...

  işte tipik bir akp'li profili. peki nedir bu değişimin sebebi? yıllardır bas bas bağıran, bunları eleştiren bizler hala aynı şeyleri tekrarlıyoruz. cemaat kanadında da değişen bir şey yok, ne yapıyorlarsa son dönemde gerçekleşen malum olaylara dek devam etmediler mi? kör gözlerin açılmasına sebep olan nedir merak ediyorum. rüzgarın yönü bir anda nasıl oldu da bu denli değişti. darbe cevabını verecek pek tabii, yaş'ta temizlenecek denilen subaylar değil miydi bu darbenin cunta takımı, hani şu son birkaç yaş'ta yükselip terfi alan paşalar... bir yazısında da buna değinse de aydınlansak keşke.
  merc
 3. bunun da cırt kelepçeli günleri gelecektir.
 4. elinde mit dosyasıyla program yapan adam. dosya aziz yıldırım ile ilgiliymiş. doğruysa o dosya eline nasıl geçmiş? alt tarafı televizyonlara çıkan sıradan bir adam. hadi dosya eline geçti de bunu bu şekilde herkese gösterecek cesareti kendinde bulması ayrıca bir ilginç. bence bunun peşinin bırakılmaması gerekiyor. gerçi kim umursar o da ayrı konu. artık şaşıramaz ve sorgulayamaz hale getirildik. bir de sanırım kendisini birçok kişi helin avşar'a verdiği komedi gibi röportajla hatırlıyor. çok değişik bir adam gerçekten. nereden nereye.
  http://i.hizliresim.com/qEzXp3.jpg
 5. "hizmet erlerinin devlet kademelerinde görev alması anaların ak sütü gibi haklarıdır. 'cemaat devlete sızıyor, cemaat devleti ele geçiriyor' diyen ergenekonculara karşı cansiperane ve en etkili savaşanlardan biri ben oldum hocam. bunu siz de çok iyi biliyorsunuz.
  bana şu ana kadar yapılmış hakaretlerin çoğunluğu hizmet'in haklarını savunmam sebebiyledir. yangın yerine dönmüş bu ortamda bile yine söylüyorum: hizmet mensupları devlete sızmaz, devlete girer ve istediği her pozisyonda çalışır."

  diye yazılar yazan kişidir kendisi..

  *cemaat bankasından kredi çek yalı satın al.
  *akp ile cemaat arasında köprü vazifesi gör.
  *köşe yazılarında terörist başına methiyeler düz.
  *şimdilerde sövdüğün savcıların daha dün heykelini dikmek iste.
  *ekranlarda arkana rte'yi alarak onu bunu tehdit et.
  *vatan millet edebiyatı yap ama askerliğini dahi yapma.

  çok konuşmaya gerek yok aslında ne olduğu ortada adamdır.