1. eşi nagegan alçı ile birlikte türkiye'nin en sevimsiz çifti.
 2. bunun da cırt kelepçeli günleri gelecektir.
 3. Elinde mit dosyasıyla program yapan adam. Dosya Aziz Yıldırım ile ilgiliymiş. Doğruysa o dosya eline nasıl geçmiş? Alt tarafı televizyonlara çıkan sıradan bir adam. Hadi dosya eline geçti de bunu bu şekilde herkese gösterecek cesareti kendinde bulması ayrıca bir ilginç. Bence bunun peşinin bırakılmaması gerekiyor. Gerçi kim umursar o da ayrı konu. Artık şaşıramaz ve sorgulayamaz hale getirildik. Bir de sanırım kendisini birçok kişi helin avşar'a verdiği komedi gibi röportajla hatırlıyor. Çok değişik bir adam gerçekten. Nereden nereye.
  http://i.hizliresim.com/qEzXp3.jpg
 4. "hizmet erlerinin devlet kademelerinde görev alması anaların ak sütü gibi haklarıdır. 'cemaat devlete sızıyor, cemaat devleti ele geçiriyor' diyen ergenekonculara karşı cansiperane ve en etkili savaşanlardan biri ben oldum hocam. bunu siz de çok iyi biliyorsunuz.
  bana şu ana kadar yapılmış hakaretlerin çoğunluğu hizmet'in haklarını savunmam sebebiyledir. yangın yerine dönmüş bu ortamda bile yine söylüyorum: hizmet mensupları devlete sızmaz, devlete girer ve istediği her pozisyonda çalışır."

  diye yazılar yazan kişidir kendisi..

  *cemaat bankasından kredi çek yalı satın al.
  *akp ile cemaat arasında köprü vazifesi gör.
  *köşe yazılarında terörist başına methiyeler düz.
  *şimdilerde sövdüğün savcıların daha dün heykelini dikmek iste.
  *ekranlarda arkana rte'yi alarak onu bunu tehdit et.
  *vatan millet edebiyatı yap ama askerliğini dahi yapma.

  çok konuşmaya gerek yok aslında ne olduğu ortada adamdır.
 5. “Hangi semt bize yakınsa oranın AVM’sine gidelim ve alışveriş edelim” diyen über ekonomist .

  !---- spoiler ----!
  10 aralık 2016 dolmabahçe patlaması, polislerimizi ve yurttaşlarımızı olduğu kadar ekonomimizi de hedeflemiştir.

  İstiyorlar ki günümüz İstanbul’unun en büyük cazibe merkezlerinden AVM’ler boşalsın, sinek avlasın. Dükkânlar ve mağazalar iflas etsin. Türkiye batsın ve bitsin.

  İstisnasız tüm AVM’ler Türkiye’nin malıdır ve hepsinin dolu olması Türkiye’nin menfaatinedir. Sokaklara, caddelere çıkalım, alışveriş edelim. Hangi semt bize yakınsa oranın AVM’sine gidelim ve alışveriş edelim. Kalleş ve alçak terörizme inat yaşamaya devam edelim. İnadına umutla yaşamak vaktidir.

  !---- spoiler ----!
 6. ekonomist, siyasetçi, sosyal bilimci, toplum bilimci aynı zamanda spor yorumcusu olan zat.

  (bkz: trollün türkiye şubesi)
 7. seviyorum karaktersizi.. sevdiklerimiz yüzde 90 ı onlardan oluşuyor zaten..adam keyifli bari
 8. o kadar şey dedi, o kadar tepki aldı ama adamı bitiren 'kusturmalı boşnak sak**su' lafı oldu. ilginç ülkeyiz vesselam...
 9. çok samimiyetsiz bir ülkeyiz!
  adam ve dişi versiyonu olan insan, senelerce tsk'nın şerefli kadın ve erkek mensuplarına her türlü hayasızlığı ithaf ettiler, insanları belki intihara sürüklediler, bir çoğu sırf bu utanmazların kışkırtması yüzünden aileleri ile birlikte perişan oldular. bunların hiçbirine ülkece laf edilmedi ses çıkarılmadı şimdi yok boşnak bilmemnesi dedi diye olay oldu.
  samimiyetsizliğimize ilave bir not: boşnak yerine "ermeni" diyerek aynı benzetmeyi yapsaydı kimseden zerre tepki görmeyecekti aha bunu da yazın!