1. siyasete atildigi ilk gunden bu gune kadar olan surecte, hic bikmadan usanmadan birbiriyle celisen celismeyen, akla hayale sigmaz bir suru zirva iceren beyanlardir.

  siralamanin kronolojik olmasina gerek yok, aklimiza gelenleri yazalim, arsiv niteligi olsun, unuttuklarimizi hatirlayalim.

  -turkiye'yi dunyanin en buyuk 17.ekonomisi yaptik
  +dunya bankasi verilerine gore 16 mart 2016 itibari ile 18.sirada. ustelik bunlar iktidara geldiklerinde 16.sirada idi dunya siralamasinda.

  (bkz: http://www.worldbank.org/tr/country/turkey">Dunya bankasi resmi sitesi - turkce)

  haydi arkadaslar...
 2. "biiiz adaletten yanayız. adaleti hep savunduk, savunuyoruz ve savunacaa şak şak şak." 187nci muhtarlar toplantısı.
 3. bir aklı başında avukat yahut savcı abimizin geldikleri ilk günden bu yana hepsinin bir listesini yapıp ileride binlerce saat sürecek bir mahkemede delilleriyle göstere göstere sıralayacak olduğuna inanmak istediğim uzun yalanlar silsilesidir.
 4. Benim başörtülü bacıma saldırdılar. Bonus
  ozumm
 5. "türkiye özgürlükler ülkesidir."

  evet dedi bunu.
 6. yoktur.

  not: ehm, sayın savcım. arkadaşlar öyle yalan falan şeyyapmışlar. siz bi büyüklük gösterip onların çocuklarına verirseniz, bu kardeşleri hapis falan şeyyapmayalım. biz devlet büyüklerini seven saygılı çocuklarız. saygılar.
 7. saymakla bitmez uzun bir liste çıkar ortaya. şimdi burda hepsini yazmaya gerek yok. favorim " benim başörtülü bacıma saldırdılar" , "görüntüleri cumaya yayınlıyoruz"
 8. reis yalan söylenfkjdbvasdhvlhjasd

  olmuyor arkadaş bu şahsiyetin 10 söylediğinin 9' u yalan
 9. belit