1. 1-2 ağustos'ta kilyos'taymış bu yıl
  gelecekler arasında korn, apocalyptica, dark tranquillity, annihilator var
  büyük ihtimal gideriz
 2. bu yıl kamplı olacak.

  kafa grupların turne programlarına türkiye'yi dahil etmenin ne denli zor olduğu da dikkate alınırsa liste takdir edilesi.
  one
 3. korn ve apocalyptica’nın katılacağı, heavy metal ve rockseverlerin heyecanla beklediği festival “rock off”; 1-2 ağustos’ta cosmos’da gerçekleşiyor.

  heavy metal ve rockseverlerin heyecanla beklediği festivalin bu yılki ana grupları korn ve apocalyptica! ilki geçen sene freebird agency tarafından düzenlenen ve binlerce heavy metal ve rockseveri buluşturan rock off, ikinci yılında herkesi kilyos’ta “rock tatili”ne davet ediyor. bu seneden itibaren freebird agency ve pozitif live işbirliğiyle yoluna devam edecek olan rock off, çok daha güçlü bir içerik ve kadro ile 1-2 ağustos tarihlerinde tüm rock ve heavy metal hayranlarını yeniden bir araya getirmeye hazırlanıyor. bu seneden itibaren kilyos’ta gerçekleşecek ve kamp yapabilme imkanı da sunacak olan “rock off”, iki gün boyunca korn, apocalyptica, gojira, soulfly, murat ilkan, black tooth gibi çok sayıda yerli ve yabancı rock grubunu ve sanatçıyı müzikseverlerle buluşturacak.

  iki gün sürecek rock off’un birinci gününde korn, gojira, soulfly, korpiklaani, gibi gruplar yer alırken, ikinci gün apocalyptica, my dying bride, dark tranquillity ve annihilator sahne alacak. festivalde, ana sahnede yer alacak performansların yanı sıra; dragon’s den çadırında çeşitli söyleşiler, akustik performanslar ve sahne alacak gruplarla imza seansları da gerçekleştirilecek.
 4. 1 – 2 ağustos’ta life park’ta gerçekleşecek.

  güzel de bir uygulama var bu sene. her biletin 5 tl’si hayvan barınaklarına bağışlanacak.

  life park, one love'da gördüğüm kadarıyla biraz düzene sokulmuş geçen yılki dağınık görüntüsü yok. bu yıl itibarıyla bütçeli organizasyonlar geldikçe daha da toparlanacak gibi.
  one