1. entrylerini severek okuyorum

  güzel yazıyor kerata.

  edit:edit
 2. emek kokulu yazılarını ilgiyle takip ediyoruz efenim. bu çizgisini bozmaz umarım.

  televizyonda olası marmara depremi konusunu izah eden yaşı geçmiş profesör izlenimi uyandırdı her nedense. sakin ve ılımlı yazıyor. çoğu kez mevzuya hakim olduğunu farkediyorum. gelsin yazsın. okuruz. badi müessesinde bu adama yer açsınlar. faydasını uzun vadede alırlar.
 3. (#182774) bu entry'e eleştiri olarak (#182776) bu entry'i yazmış yazar.
  kendi, kendi yazdığından bir şey anladı mı çok merak ediyorum.
  eleştirilen yazıya sahip yazar zaten hasta (meslek ve zümre belirtilmediği için sadece hasta denmiştir) da olsan doktor da olsan bunun zümre ile ilgili olmayıp insanlık ile ilgili olduğunu belirtmiştir.
  eleştiren bu yazar ise hala mantığa oturtamadığım bir şeyler gevelemiştir. laf olsun torba dolsunculardan sanırım kendisi.

  dip not: ne dediğin anlaşılmıyor, üzerindekileri çıkarıp da anlatır mısın sayın kulakları ile tebessüm edip ... ile dinleyen yazar.
 4. keske yukaridaki yorumu yazan azman ve firsat bu firsat diyerek ardina takilan goygoycular (birisi haric) yerine gargamel'in kendisi gelseydi de, ayni yazi icinde kendi kendini degilleyebilme becerisini gosterdigi icin kendisini tebrik mahiyetinde yazdigim su yorumu silmek icin bir bahanem dogsaydi. hatta buradan degil de mesaj yoluyla ulassaydi, yuzum bile kizarabilirdi. fakat, bu mevcut durum bile fazlasiyla elestirilmeyi hak ediyor. ne demis konfusyus; "seyh ucmaz, muridleri ucurur."

  yuzum kizardiginda cok tatli oldugumu soylemis miydim?

  dipnot: ustumdekileri cikarmasam iyi olur sevgili azman. malum, havalar sogumaya basladi ve ustumde sadece don ve sapka var.

  edit: malum yorum moderayon tarafindan silinmis. o kadar da muhim degil ama belirtmis olalim.
 5. kendisine şöyle seslenmek istediğim youser :
  sevgili şirin baba.
  "şu olayı bir genelleyeyim de sıkıntı olmasın " tarzı popülarite getirir, hele içinde biraz da duyar kasılıyorsa.
  tespit ettiğin tutarsızlığın nedeni "style" meselesi biraz.

  ekonomi çok kötüye gidiyor abi dersin, cari açık, dış borçlar, tarım ve hayvancılığın geldiği nokta vs vs.
  - ya abi bizim insanımız da çok tembel ama...
  diye cevap geldi mi tamamdır. farklı bakış açısına gel. bir mesele böyle tartışılmaz. eğitim şart deyip meselelerin içinden çıkarsınız en kötüsü.

  çok da kafaya takma sen. herkesin hayatına kimse karışamaz.

  şirin baba dediğin kucaklayıcı olur yahu.