1. gerçek bir darbe olaydı da o zaman görürdüm sizi.
 2. insanlara sokağa çıkmamalarını söyleyerek darbecilerle aynı söyleme sahip insan beyanı
 3. hala daha meydana çağrı.. ee sen bitirdin sözde olayı bu ne şimdi? bu, tüm dünyaya gövde gösterisidir işte. dünyaya, bakın halk yanımda resmi çizmek. öyle de güzel gaz veriyorlar ki... pazartesiye kadar iett de ücretsizmiş bilgi geldi şimdi.

  dünyaya türk halkının birlik! beraberlik! sesini yükseltmek adına her türlü girişimi yaptıklarını görüyoruz. türk ordusunun itibari iki paralık.

  bundan sonra neler olacak bilmiyoruz.
 4. akpli olmak zaten narsist bir psikoloji gerektirir çünkü; akpnin dini kullandığını, oyuncak ettiğini, hergün birinin öldüğünü, yolsuzlukları, çalınan paraları, yapılan saçma düzenlemeler oyuncak haline gelen kanunlar yüzünden halkın psikolojisinin bozulduğunu görürsün ama yine de kabullenemezsin oy verdiğin insanların yanlış olduğunu. çünkü senin oy verdiğin en iyisidir, en doğrusunu sen bilirsin, en mükemmel sensin ve asla yanılamazsın, bir kere bile acaba demezsin çünkü yücesin çomar. üstelik onca şeyi boş verip duble yola sevinirsin çünkü bencilsindir de. senin gibi yüce bir insan yollarda rahatca gitsin diye duble yollar yapmış akpdir, daha ne! oysa senin ağzın açık bakarken , sadece yolun genişliğini 1 metre daha fazla hesaplayıp asfalttan bile yolsuzlukla tirilyonlar kadırırlar. ama karını istese karını da verirsin çünkü senin için hiçbir şeyin önemi yoktur senden başka. kendi ideolojinden başka bir şeyi görmemen çok normal. o kadar narsistler ki inandıkları ideolojinin (bkz: ideolojiye iman) uğruna birini paramparça edebilirler çünkü aynı görüşte değildir, hem de akpli bu kadar ciciyken, şekerken, olağanüstüyken ...  işte hemen hemen böyle narsist bir kafa yapısında oldukları için dün darbe bitirdiklerini sanıyorlar. -demek gerçekten evde zor tutuluyorlarmış - dememizi falan bekliyorlar. oysa en basitinden asker çıkıp havaya ateş etse bile hepsi it gibi kaçışır. onları dağıtmak bu kadar kolay. sansar ruhlu bir güruh bu. hatta öyle ki mesela lağım farelerini getiriyorum gözümün önüne, katil akplilerden daha onurlu geliyor. hem katil hem de hırsız!
 5. "idam isteriz!" diye slogan atanlara "değerlendiririz." diye cevap vermek nedir mesela?
  kafa kesmek nedir?
  tekbir getirmek nedir?
  "evlerinde zor tutulan %50"nin özgüveni şu an tavandır ve her şeyi kendi başardı sanmaktadır...

  korkuyorum...
 6. beni artık korkutan şey akp nin başkanlık sistemi için yeterli sayıyı bulması, mevcut yönetimin iyice otoriterleşmesi değil "idam isteriz" diye sloganlar atan, askeri linç eden, başını kesen, köprüden atan, kadınların sokaktaki kıyafetine, araba kullanmalarına laf eden "halk" .

  darbeyi siz önlediniz fikri her gün pompalanıyor bu insanlara. ve artık öyle sanıyorlar.

  sorgulamadan hareket eden, hareketlerinden ötürü yargılanmayan aksine destek çıkılan bu güruh gün geçtikçe güçlenecek.

  bundan sonra her muhalif hareket karşısında elini kana bulamaya hazır bu güruhu görecek.

  bir tünelin içindeyiz bir süredir. bir ışık görünüyor ancak tünelin çıkışı mı yoksa tır mı göreceğiz.
 7. tank, f16, helikopter ve türevlerini sokağa çıkararak durdurmayı başaran bu aziz millet güneydoğuya gidip tüm sorunları bitirebilecek güçtedir neden hükümetimiz o gün milleti sokağa çağırırken bugün de aynı şeyi yapmamaktadır. istanbulda köprüyü kahramanca geri alan kızılayda külliyede gözünü kırpmadan canlı kalkan olan bu cesur halkın önünde koskoca ordu mensupları, savaş uçakları tanklar duramamışken bir kaç ışid militanı mı korkutacak
  wtf
 8. kısa kollu gömlekleri ellerinde küçük bayrakları dillerinde ya allah diyerek sözde demokrasi peşinde koşmaları ile darbeyi durduğuna inananlar var bakın bunlar gerçekten var.
 9. sanmamış, sandırılmıştır.