• izledim
    • izliyorum
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (10.00)
steins;gate
steins;gate, özelleştirilmiş bir mikrodalga cihazıyla kendi geçmişlerine mesaj gönderebilen bir grup arkadaş hakkındadır. pek çok farklı deney yapmaktadırlar. sern isimli organizasyon ise kendi zaman yolculuğu araştırmalarını yapmaktadır. karakterler bir yol bulup yakalanmamak zorundadır.
  1. oldukça fazla hououin kyouma içeren bilim kurgu animesidir. konusu biraz absürt gözükse de oldukça eğlenceli bir o kadar hüzünlü olmasının yanında beğenmediğiniz taktirde bana mesaj atıp sövebilirsiniz diyebileceğim kadar güzel bir animedir. *
    bozuk
  2. bitmesine iki bölüm kala duygular da tavan yaptı animede. çok çok başarılı seslendirmeleri vardır. özellikle okabe (kyouma) mükemmel seslendirilmektedir. animenin eğlenceli olmasında bu başarılı seslendirmenin payı büyük ve tabi boğazınıza oturan acılar da yine bu seslendirmenin sonucu. bunun yanında dallanıp budaklanmayan, basit bir konusu (karışık ilerleyebilse de) ve başarılı karakterler bulunur. ters köşe yaptığı anlar da sağlam şoke eder (fb). bana göre ilk sırada olmasa da (fullmetal alchemist: brotherhood) kesinlikle en sevdiğim animeler arasında yerini aldı.