1. daha bu kardeşimiz gibi nicesi var. ve biz yine paylaşımlarımızı/yardımlarımızı devam edebildiğimiz kadar devam edeceğiz.
  sosyal medyanın bir kez daha gücünü göstermesinin vaktidir sevgili youserlar.

  bacağına ameliyatla protez takılması gerekiyor,bunun için de o lanet kağıt parçasına ihtiyaç var.

  videosuna (yardım çağrısına) buradan ulaşabilirsiniz.

  denizbank kamil tagievi tr9700 1340 0001 3244 0860 0001


  ek: bu yardım çağrısına sessiz kalmayıp mesaj gönderen,
  yurt parasını denkleştirdikten sonra gerekeni yapacağını dile getiren,
  imkanım olsa da gereken meblağı tamamen karşılayabilseydim keşke diyerek üzüntüsünü dile getiren..
  hepinize tek tek buradan da teşekkür ederim. siz ve sizin gibi duyarlı insanlar sayesinde kardeşlerimizin yarasına az da olsa merhem olmaya, yüzlerini güldürmeye devam edeceğiz.

  sağ olun. var olun

  eke ek: sevgili youserlar, okuyup da desteğinizi esirgemediğiniz vakit lütfen bunu gönderi girerek belirtin. hem framede güncel kalmasını sağlayarak kitleyi arttırmış olur, hem de güzel insanların fazlalığından haberdar olmuş oluruz.

  -ek: talip kardeşimizin bir yakınına ulaşarak durumla ilgili bilgi istedim, maalesef ayağının tamamen kesilme durumu söz konusu imiş. babası doktorla bir konuşma yapacak ardından durumla ilgili son bir karara varılacakmış :(
 2. eft yaparak desteklediğim kampanya. üç beş denilmeyip destek çıkılmalı.
 3. şu an elimizden gelen sadece maddi yardım yapabilmek.

  bu güzel kardeşimizin sözlerinden de anlayacaksınız, umarım bizlerde onun o dolu yüreğindeki maneviyattan nasipleniriz..
 4. her ne kadar varlıklı olursan ol yarın sıfıra uyanabilirsin. bu herkes için geçerli. bu güzel insan yardıma muhtaç olmuş. açıkçası yardım istemek çok kolay olmasa gerek diye düşünüyorum bir empati yapın. yardım isterken kaçırdığı gözlerine bakın. siz kendinizi onun yerine koyun da demiyorum. ama müşkül durumdasınız ve yapacak bir şeyiniz yok. ve hayatınızı idame ettiremeyecek noktaya geleceksiniz. belki hayallerinizden vazgeçeceksiniz. yardım isteyebilir misiniz? çok zor.
  vereceğiniz meblağ kendi maddi gücünüze kalmış. ama ne kadar verirseniz verin beş gün sonra bir ay sonra unutacaksınız. ya peki bu güzel insana yeterince yardım edemezsek kaybettiği ayağını unutabilir mi?
  sözlükte gördüğüm belli kutupların olduğu ve birbirlerine destek vermemesi. ama şu güzel insana cüzzi bir yardım kimseden eksiltmez. bir hayatı güzelleştirmiş oluruz.