1. görünüşü süper fakat kalitesiz mallar satan firma.
  1 sene önce aldığım granit tencere setini satarken, çizilmelere, kapak kırılmalarına ve kaplama atmasına karşı 5 yıl garantili olduğunu söylediler. (değiştirme) geçen ay tencerelerin (istisnasız hepsi) çizildiği için mağzaya götürdüm incelemeye gitti ve kullanım hatası olduğu söylendi. (hor kullanıp çizmişsin işte diyecekler için peşin olarak söyleyeyim 13 senelik evliyim 13 senedir eşim tefal marka teflon tencere kullanır ve hernüz çizdiğine şahit olmadım, benim çizilmez korkma uyarılarıma rağmen granit tencerelerde hala tahta kaşık kullanıyordu) ben itiraz edip tekrar incelenmesini istedim ne yazıkki sonuç aynı oldu.
  bunu yazmamdaki amaç ben yandım siz yanmayın, bu marka olmuş gibi kaliteli görünen birmilyoncu mantığıyla işletilen mağzadan alışveriş yapmayın.
 2. ilk yazıya katılmamak elde değil aslında. zira bu denli bir tecrübe yaşamamış olsam da bunu, buradan her ürünü almamaya borçluyum. dondurma kaşıkları, servis araçları, kek kalıpları..vs aldıklarım. haa onları da mor renkleri için aldım :))


  farklı işlevsellikte ve renkte pek çok mutfak gereci bulmak mümkün ama çin malının avm'de zuhur etmiş hali işte. üstelik pahalıdır da evet. carrefour' dan alacağınız bir mutfak gereci, daha uygun ve kaliteli olacaktır emin olun.
 3. mağazaları çok janjanlı, renkli renkli, bazı ürünleri yukarıya asıyorlar falan; kadının disneyland'ı. silikon kek kalıbı almıştım, ikinciye pişirmek nasip olmadı... bak şimdi sinirlendim gene; pahalıydı da
  mesut
 4. termosunu aldığım marka. denemek için kaynar suyu içine doldurdum ve 3 saat sonra baktığımda hala çok sıcaktı. bu saat gece 12.30da oldu. sabah 10da kalkıp baktığımda ise hala ılıktı. ben bu performansa gayet başarılı diyorum ve tavsiye ediyorum.