1. benimki köyde saçım bağlı biçimde cep telefonumda (*:stevie ray vaughan) dinleye dinleye bahçeye gitmemdir herhalde.
  milletin uzaylı görmüş bakışları süperdi ama ^^
 2. "yaşamak" eylemini durdurmadığımız her an sanırım yeterince çılgın şeyler yapmaktayız.
 3. komşunun evini yakmıştım eheh
 4. bir dönem arkadaşlarla düğün salonunun tam karşısında bir cafede takılıyoruz sürekli. bir süre sonra dayanamayıp hiç tanımadığımız insanların düğününe 10 kişi birden dalıp 1 saat boyunca gelinle damatla karşılıklı göbek atıp fotoğraf çektirip çıkmaya başladık. bir yaz boyunca sürdü bu böyle. acaba o fotoğraflara bakıp bakıp kim bunlar diye düşünüyorlar mıdır ?
 5. aşık olmak sanırım yapılabilecek en çılgınca şeydir.
 6. üniversitede ikinci sınıfa yeni başlıyoruz. elimizde bavullarla yurda geldik. sizin blok kapalı eşyalarınızı bırakıp, diğer bloğa geçeceksiniz dediler. biz de üç manyak ne geçeceğiz be burda kalalım diye dahiyane bir fikir ürettik. ''saklanmak.''

  herkes eşyalarını bırakıp diğer bloğa geçiyor. biz kapı arkası, dolap arkası ve yatağın duvar arası derken bir güzel saklandık. koskoca yurtta üç kişiyiz güya.

  tabi saat geçtikçe sıkıştık. elde telefonlar tuvalete gidiyoruz. aradan birkaç saat geçiyor yine tuvalet derken bir baktık, tuvaletin ışığı açık. lan kim açık bıraktı bunu diye söylenirken, bu sefer üst kattan ışık geliyor. dedik bizden fazlası var. gelin şunları korkutalım diye her odaya bakıyoruz. kimse yok.

  tam aşağı kata iniyoruz birden görevlileri gördük (onlar nasıl sizi görmedi demeyin arada kapı var), üst kata çıkıyorlar bir taraftan da bağırıyorlar: ''çıkın dışarı'' herkes bağırıyor aaa diye. biz bağıra bağıra odaya kaçtık, üst katı talan ettiler kimseyi bulamadılar.

  o korkudan sonra lan kim var yukarda hiç sesi de yok tek mi acaba diye söylene söylene aramaktan yorulduktan sonra bir güzel yatıp zıbardık.

  şimdi çılgınlık nerede diyenlere, o korkuyla hala o yurtta kalıp, yattık uyuduk. daha ne olsun.

  okuyorsan burdan çok korkuttun be. yasak bu blok demediler mi sana?
  ozumm
 7. rus ruleti. nasıl bir hayat yaşadıysam yazmadan önce acaba en çılgını bu muydu diye düşündüm.
 8. yıllar önce, bir trenin en arka vagonunda,genele açık bir kompartımanda, kız arkadaşımla sevişmek..
  gerçi trende oldukça az yolcu vardı ama bu yaşadığım,hayatımda yaptığım bir çok çılgınlıktan biriydi.
 9. kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçmek.

  ne var ya monoton bi hayat yaşıyorum olamaz mı ?