1. bir yılı daha bitirdik.olsun varsın geçsin yıllar. benim yüreğimdeki coşku yeterde artar.hepsi sonuçta bir sayıdan ibaret değil mi sanki? oysa biz insansak meydan okuruz sayılara, yıllara, rakamla yazılmışlara.. hepsi bir kalıp, hepsi bir kelepçe. özgür düşündüğün sürece, sen hep aynı yaştasın, dünya hep aynı yaşta, zaman bile yaşlanmıyor. tazecik ümitler besleyip, yeni günden, yeni yıldan beklentiler içine girebiliyorsan ne mutlu sana, ne mutlu bana,ne mutlu bize.
  mutlu yıllar.
 2. 2016.
  herkese sağlık afiyet getirmesini dilediğim yakışıklı yıl. en önemlisi sağlık bi de 30 40 güzel kitap okuduk mu tamamdır.

  yaşlanma belirtileri
  abi
 3. herkesin istediğini elde ettiği değil, elindekini sevdiği bir yıl olmasını dilerim.

  mutlu yıllar...
 4. yeni yılın tüm akrabalarıma kötülükler getirmesi dileklerimle. ***klarım bi bitmediniz ömrümü yediniz.
 5. sonlarına kadar tüm coolluğumla tek başıma geldim.
  o 3 dakikalık sürede bir hass. oldum. (23:59, 00:00, 00:01) o 3 dakikada da hayatımı sorgulayıp "yalnızım lan ben" draması yaptım ama neyse ki fabrika ayarıma dönemem 3 dakika sürdü.
  neyse. herkese sakin sakin, güzel yıllar olsun!
 6. istediği şeyleri yaptığın halde çocuk gibi davranan insanlar var. bu yıl onların büyümelerini istiyorum.
  büyüyün artık!
  verecekleri cevap nedir acaba?
  bana sorma ben de istiyorum???
  büyüyün attık ...
 7. ya bir yerde olurdum, ya nöbette. bu akşam ilk defa kendi istediğim gibi bir yılbaşı geçirdim. ev misafir doluydu. işten geç geldim. onlarla oturdum. sonra odama geçtim youreadsa girdim. dj arkadaş john'un yayınını dinledim. 4 youser beraberce yeni yıla girdik. güzel oldu.