1. bir yılı daha bitirdik.olsun varsın geçsin yıllar. benim yüreğimdeki coşku yeterde artar.hepsi sonuçta bir sayıdan ibaret değil mi sanki? oysa biz insansak meydan okuruz sayılara, yıllara, rakamla yazılmışlara.. hepsi bir kalıp, hepsi bir kelepçe. özgür düşündüğün sürece, sen hep aynı yaştasın, dünya hep aynı yaşta, zaman bile yaşlanmıyor. tazecik ümitler besleyip, yeni günden, yeni yıldan beklentiler içine girebiliyorsan ne mutlu sana, ne mutlu bana,ne mutlu bize.
  mutlu yıllar.
 2. 2016.
  herkese sağlık afiyet getirmesini dilediğim yakışıklı yıl. en önemlisi sağlık bi de 30 40 güzel kitap okuduk mu tamamdır.

  yaşlanma belirtileri
  abi
 3. herkesin istediğini elde ettiği değil, elindekini sevdiği bir yıl olmasını dilerim.

  mutlu yıllar...
 4. yeni yılın tüm akrabalarıma kötülükler getirmesi dileklerimle. ***klarım bi bitmediniz ömrümü yediniz.
 5. sonlarına kadar tüm coolluğumla tek başıma geldim.
  o 3 dakikalık sürede bir hass. oldum. (23:59, 00:00, 00:01) o 3 dakikada da hayatımı sorgulayıp "yalnızım lan ben" draması yaptım ama neyse ki fabrika ayarıma dönemem 3 dakika sürdü.
  neyse. herkese sakin sakin, güzel yıllar olsun!
 6. istediği şeyleri yaptığın halde çocuk gibi davranan insanlar var. bu yıl onların büyümelerini istiyorum.
  büyüyün artık!
  verecekleri cevap nedir acaba?
  bana sorma ben de istiyorum???
  büyüyün attık ...
 7. ya bir yerde olurdum, ya nöbette. bu akşam ilk defa kendi istediğim gibi bir yılbaşı geçirdim. ev misafir doluydu. işten geç geldim. onlarla oturdum. sonra odama geçtim youreadsa girdim. dj arkadaş john'un yayınını dinledim. 4 youser beraberce yeni yıla girdik. güzel oldu.
 8. genel itibariyle, (bu mecraa için demiyorum) insanların beklentileri ve olmasını, hatta olmayacağını bile bile tahayyülde ıslattığı iki husus:

  a) aşk
  b) para

  halihazırda sevgilisi ya da eşi olan para, -yani bi'nevi içinde yatan uzantıları: huzur = ev, araba, lüks yaşam.
  sevgilisini olmayan: hem para hem de aşk = sevgili, evlilik, sex, ev, araba, lüks yaşam olanaklarının bilimumu.

  bir de ''sağlık'' var. onu da çoğu birey diğer iki ana temaya âdet yerini bulsun diye eklemliyor, zira bu ikisini arzulayan, dileyen bir muhteremin kanser hastalığından muzdaripliği yok. grip, baş ağrısı ve muhtelif düşük bazlı hastalıklar için kimse kalkıp da sıhhat şehvetiyle yanıp tutuşmaz, ya da bilinmeze dilemez. yani gökkuşağına dönmüş içgüdü ve duygulanımlarınızı yemezler.

  bir yıl sonra aynı dileklerle, tekrar bir 365'i daha heba etmek için bir yaşamı bu denli basitce harcadıktan sonra dönüp dolaşıp yine aynı kapı tokmağını tıklatma gafletine düşmez kimse umarım.

  dipnot: iş kısmı.. onu da para kapsıyor zaten.