1. bir yılı daha bitirdik.olsun varsın geçsin yıllar. benim yüreğimdeki coşku yeterde artar.hepsi sonuçta bir sayıdan ibaret değil mi sanki? oysa biz insansak meydan okuruz sayılara, yıllara, rakamla yazılmışlara.. hepsi bir kalıp, hepsi bir kelepçe. özgür düşündüğün sürece, sen hep aynı yaştasın, dünya hep aynı yaşta, zaman bile yaşlanmıyor. tazecik ümitler besleyip, yeni günden, yeni yıldan beklentiler içine girebiliyorsan ne mutlu sana, ne mutlu bana,ne mutlu bize.
  mutlu yıllar.
 2. 2016.
  herkese sağlık afiyet getirmesini dilediğim yakışıklı yıl. en önemlisi sağlık bi de 30 40 güzel kitap okuduk mu tamamdır.

  yaşlanma belirtileri
  abi
 3. herkesin istediğini elde ettiği değil, elindekini sevdiği bir yıl olmasını dilerim.

  mutlu yıllar...
 4. yeni yılın tüm akrabalarıma kötülükler getirmesi dileklerimle. ***klarım bi bitmediniz ömrümü yediniz.
 5. sonlarına kadar tüm coolluğumla tek başıma geldim.
  o 3 dakikalık sürede bir hass. oldum. (23:59, 00:00, 00:01) o 3 dakikada da hayatımı sorgulayıp "yalnızım lan ben" draması yaptım ama neyse ki fabrika ayarıma dönemem 3 dakika sürdü.
  neyse. herkese sakin sakin, güzel yıllar olsun!
 6. istediği şeyleri yaptığın halde çocuk gibi davranan insanlar var. bu yıl onların büyümelerini istiyorum.
  büyüyün artık!
  verecekleri cevap nedir acaba?
  bana sorma ben de istiyorum???
  büyüyün attık ...
 7. ya bir yerde olurdum, ya nöbette. bu akşam ilk defa kendi istediğim gibi bir yılbaşı geçirdim. ev misafir doluydu. işten geç geldim. onlarla oturdum. sonra odama geçtim youreadsa girdim. dj arkadaş john'un yayınını dinledim. 4 youser beraberce yeni yıla girdik. güzel oldu.
 8. eskiden yılbaşı heyecanı sarardı herkesi. piyangosu, eğlencesi, hediyesi, "seneye görüşürüz" geyikleri falan derken yeni umutlarla karşılardık yeni yılı. şimdi ne espri yapacak halimiz kaldı ne gülümseyecek sebeplerimiz ne de hayallerimiz. "aman bu yeni yıl bir öncekini aratmasın da" dan öte bir dileğimiz de.

  çok özlüyorum geçmişi. en güzel yıllarımız nasıl geçiyor, şu halimize bir bakın. dünyanın bir çok yerindeki yaşıtlarımıza, bizim donanımlarımızdaki insanların hayatlarına bir bakın bir de bizimkilere. ne çok büyüdük, ne çok olgunlaşmak zorunda kaldık son zamanlarda. içimizdeki çocukları öldürdüler, biz inadına çocuk olmak isterken.

  neyse, hala umut var ki hayattayız, güzel şey umut. hala güzel insanlar da var biliyorum. o yüzden bütün ortak acılarımıza rağmen umuyorum ki yeni yıl bize güzel, aydınlık günler getirsin ve tüm dünyaya egemen tek güç "barış" olsun.