1. artık şehitlik ve gazilik mertebesinin de hiyerarşiye bölündüğünün göstergesidir.
  bir ayrıştırmadığınız bu kalmıştı tam oldu. bölüm bölüm böldünüz. her neyse işte yıllarca sizin sikten politik hatalarınız yüzünden şehit olan askerlerin ailelerinin veya gazilerin bundan eksiği ne? a pardon o askerin göreviydi ölmek değil mi, öyle demiştiniz. peki devam.
 2. 15 temmuz dışı bir günde şehit veya gazi olmuş insanlara ve ailelerine de verilmediği sürece her bir kuruşunun kursaklarında kalmasını dilediğim maaş bağlaması.
  evet bu kadar vicdansızım. darbeye de karşıyım. ancak tiyatrolar sonucu ortaya çıkan mağduriyetler ne yazık ki zerre umrumda değil.

  bakıyorum , hala vicdansızım. pişman da değilim.
 3. öğrendikten sonra bu ne sikim iş arkadaş diye tepki verdiğim olay.üstüne birde vergi alınmayacakmış ulan normal gaziler aylık 600 lira alırken bunlar ne sikim iş yaptı da aylık 3200 lira para alıcaklar. sokağa çıkıp yaptıkları tek şey tekbir getirip kornaya basarak kafa sikmekti.

  normal savaş gazileri aylık 600 lira alıyor böyle düşünün.

  haber link

  ekran görüntüsü
 4. verilsin, haklarıdır. tıpkı diğer hakkı olan şehitlerin ailelerine ve gazilere de verilmesi gerektiği gibi o para o gün sokağa çıkıp darbeciler tarafından sakatlanan insanlara da verilsin.

  hatta o gün ne olduğundan haberdar olmayan, halka ateş etmektense dayak yerim diyen askere de verilsin o maaş. tabi önce boğazda askeri döven şerefsizler içeri alınsın. ancak bu başka başlığın konusu, hiç girmeyelim buraya.