17 nisan kitap hediye günü - youreads 1. değerli meslektaşım @horizon17 nin hediyesi daha doğrusu hediyeleri bugün elime geçti. gerçekten dünyanın en güzel hediyesi kitapmış sabahtan beri güzel bir mutluluk var üzerimde hiç geçmesini istemediğim.

  bence bunu sene de bir değil daha sık yapsak çok güzel olur.

  edit: bir diğer arkadaşın - @alexander supertramp hediyesi de elime geçti kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
 2. yeni yeni tanımaya başladığım @ozee arkadaşımın hediyesi az önce elime ulaştı güzel seçimin ve hediyen için teşekkürler ozee. etkinlik fikrini ortaya atan @uzak hikaye ve katılan herkese teşekkür ediyorum umarım her yıl bu ve benzeri etkinlikler de bir araya geliriz. kitapsa
 3. gerçekleşirse @nefretedenzat ve @vendetta' ya kitap hediye ederek katılacağım etkinlik.

  yalnız, son kalan hediyesiz kalıyor, bu durumda en son katılana @uzak hikaye kitap hediye etmeli diye bir öneri getiriyor, arttırıyorum.

  ekleme: istenilen değil de kendi seçtiğimiz kitabı yollama konusuna katılıyorum.
  ozee
 4. sevgili @concordea'nın güzelim kitap hediyesi bir az önce elime ulaştı. çok mutlu oldum.^:bir koca gülümseme var yüzümde şu an^

  ne güzel bir iş başardık hep birlikte böyle arkadaşlar.. birbirini tanımayan gönüller arası yol oldu bu kitap hediyeleşmesi. başta @ulker napoliten olmak üzere, bu güzelim etkinliğe katılan tüm arkadaşlara can-ı gönülden şükranlarımı ve de hürmetlerimi sunuyorum.

  ve de eklemek istiyorum ki; bu kitap hediye etme işini belirli aralıklarla tekrarlayalım. tek seferlik bir buluşma olmasın.
 5. herkesin bir üst yorumu yapan yousera içinden geçen yada ihtiyacı olan kitabı hediye edebileceği bir etkinlik düzenlenebilir. bu başlık altına kısıtlı bir sürede tek yorum girerek bu etkinliği sorunsuz yapabileceğimize inanıyorum.

  hatta start verelim. @uzak hikaye hangi kitabı istersen bana özelden ulaş :) mesajlaşalım
 6. çok güzel bir organizasyon olacağa benziyor katılıp denemek gerek. @ulker napoliten ben bu durumda sana hediye ediyorum.
 7. bence de gayet güzel bir etkinlik. lakin önerilerimden biri, kendi seçtiğimiz kitaplardan birini gönderirsek, daha kişisel ve güzel bir hareket olur.

  adresini vermek istemeyen arkadaşlar olabilir. bu durumda iletişime geçip arkadaşın belirttiği ptt ya da yurtiçi kargo şubesi gibi şubelere direk gönderirse karşı taraf oradan alabilir diye düşünüyorum. bildiğim kadarıyla ptt, kitap gönderirken, gönderilen içerik yalnızca kitapsa indirim de yapıyordu. bunu da belirtmeden geçmeyeyim.

  bu kitap gönderme, belli aylarda düzenli olarak da yapılabilir.

  hatta ek bir etkinlik olarak, kitap gönderildikten sonra, okuyan arkadaşlar da youreads'te kitap başlığına yorum da yaparsa çok iyi olur çokta güzel olur diye düşünüyorum.

  bence bu etkinliği canlandıralım arkadaşlar. gerekirse üç beş kişi kendi aramızda yapabiliriz :)

  @ozee'nin kitabı da benden :)

  edit: düşüncem 14/15 nisanda son bulması olur. kargoyla beraber herkesin eline 17 nisan da o kitap ulaşır diyorum.
 8. ozumm gönderdiği kitap için teşekkür ederim.

  Bu etkinliğin devam etmesi gerektiğini düşünenlerdenim.
 9. 8 nisan 2016 tarihinde başlatmış olduğumuz etkinliğimizin katılımı 14 nisan gecesi ile sona ermiştir. (*:dufduf istisna oldu. aramızda.) Etkinliğe iştirak edip bizlerden desteğini esirgemeyen tüm youserlara teşekkür ediyorum. Paylaştıkça artan bunun gibi birçok etkinliklerde yer alırız umarım. Başlıkla alakalı olarak babil.com'un bugüne özel kampanyasında arkadaşına kitap hediye etmek isteyenlere arka kapak dergisini yanında bedelsiz gönderecek. Detaylı bilgi için tık

  p.s kitapların yazma sürecinden baskısı ve bize ulaşımına kadar tüm emeği geçen insanları hatırlayın ve bandrollü kitaplar satın alın. Türkiye'de 100 kişiden sadece 4 kişi kitap okumakta (*:bunlar bizleriz) yayınevlerinin ve yazarları için bu işi sürdürmenin ne kadar sancılı olduğunu anlayın. onlara destek çıkalım. korsana hayır.
 10. Sevgili arkadaşım @ismin -e hali 'nden kitabım gelmiştir :)

  Bir daha ki etkinlikte yine görüşelim dostlar..

  Ahan da