1. aslında başlığı rezaleti diye açacaktım ama devir isyan devri. isyan ateşini yakıyorum. neden diyen olursa. kendi nickaltıma küfürlü entry yazıyorum moderasyon benden habersizce entrymi siliyor. karşılıklı mesajlaşma falan olayı da yok. nickaltımda tek entry var onu da ben yazmışım onu da nedense gelip siliyorlar. sözlük moderasyonuna sordum küfür bir zümreye bir kesime edilmedikçe yasak değil dediler. kendi nickaltımda kendi kendime küfürleşme özgürlüğüme müdahale ettiler. insan bari entryni sildik göte girer ya da bu entryi beğenmedik kafamıza göre sildik diye bir açıklama yapar.

  bunca yıl emek harcadım bu site için. ama artık yeter moderasyon. 5 entrymi silip siktir olup gidiyorum.
 2. tükenmez kalemle çürüteceğim direniş.

  "kural 1. yorumun herhangi bir kişi, kurum ya da zümreye hakaret içermemesi ve türkiye cumhuriyeti yasalarına aykırı olmaması gerekir."

  kişinin kendisi de herhangi bir kişi olduğu için kişi kendisine nickaltı'nda küfür edemez.
  abi
 3. ayna karşısında yapılabilecek bir etkinliği şu güzelim mecrada yapıp durduk yere kirliliğe sebebiyet vermek isteyenlerin başlattığı direnişimsi.
 4. formata uygun olmayan direniştir. (bkz: nasıl gördüler) başlığı ile birlikte girimi silen mod ya da modlar, sizce bu başlık ve altındaki giri formata uygun mudur?
 5. "kural 1. yorumun herhangi bir kişi, kurum ya da zümreye hakaret içermemesi ve türkiye cumhuriyeti yasalarına aykırı olmaması gerekir."

  bana anayasa okutturuyorsunuz bu yaştan sonra.

  ''anayasa, ispat hakkını, görüldüğü üzere, sadece hakaret suçunda öngörmüştür. tabii, mümkün olmadığından, sövme suçunda ispat hakkı olmaz. kimsenin, kimseye, ör., deli olana deli, hırsıza hırsız, fahişeye fahişe, vs. demeye hakkı yoktur. deli, hırsız, fahişe de , kanun önünde eşitlik ilkesi gereğince, insan, kişi olarak, her kişi ve insan kadar, onuruna şeref ve saygınlığına saygı gösterilmesini isteme temel hakkına sahiptir.''

  yani hırsız kelimesini hırsıza bile söylemek suçtur. cumhurbaşkanına hırsız denilince bir şey olmuyor. ben kendi nickaltımda küfredince bu türk yasalarına aykırı oluyor.
 6. şu trolleri beslemesek, buralar ekşisözlük gibi çöplüğe dönmese ne güzel olur. gerçekten artık küfür kıyamet birbirine girmiş troll entrileri, kendisi hariç kimsenin zerre umrunda olmayacak forum başlıkları görmekten zihnim yoruldu.
 7. acaba sizofreni mi oldum? ulan hangi siteye üye olsam birileri direniyor. bir isyanlar bir bas kaldiri.takimim bile besiktas .nedir ya? uysal koyun olmak istiyorum artık. bundan once bulunduğum sozlukte yıllarca direndik ,bir halta yaramadı. kitap okuyun...