1. cep telefonu,notebook,ultrabook,anakart gibi elektronik cihazlarda sektörünün öncü teknoloji firması.
 2. fiyat/performans açısından belki de piyasa nın bir numarası bir teknoloji devi. nedense türkiye' de hak ettiği popülerliği yakalayamamış gibi.
 3. tayvan kökenli firmalardan biridir. bir diğeri için (bkz: htc)
 4. zenfone 2 model telefonu ile büyük başarı yakalamış teknoloji devi.
 5. bir notebook almıştım
  5 yıl boyunca tabiri caizse tepe tepe kullandım
  önce bataryası öldü
  sonra şarj giriş yeri bozuldu
  yaptırmaya üşenip pc kullanmayı toptan bırakmamış olsam muhtemelen hala kullanıyor olurdum
  ucuzdu, hafifti, iş görüyordu
  taşınırken yanımda getirmedim
  teknolojiye yaklaşımım gün geçtikçe silahlara karşı tutumuma benziyor: olursa kullanırım
  tezi yazmaya karar verdiğimde muhtemelen yine bu markadan bir notebook alacağım
 6. kalitesi ve iyi bir servis ağıyla takdirimi kazanmış markadır.
 7. kalitesi servis ağıyla her ne kadar gayet iyi olsa da asusun kendi yapması gereken driver updatelerinde gerekli özeni gösterdiklerini sanmıyorum.
 8. telefonlarındaki kullanışlılığını daha da arttırıp, biraz da sağlamlığa ve tasarıma el atmasını düşündüğüm devrimci marka. asus telefon ve pc kullanıcısı olarak rahatlıkla diğer markalardan üstün noktaları olduğunu söylemekle beraber mükemmel olmadığını da söyleyebilirim. tabiki bi apple değil. işe yeni giren bir marka için büyük başarı elde ettiler ve cihazları çok da kötü değil. bu sektörde geleceklerini kendi yaptıkları şeyler belirleyecek bekleyip göreceğiz.
 9. 7 senesini dolduran bi laptop una sahip olduğum firma. oyun delisiyimdir. bundan dolayı çok hırpaladım kendilerini. ağzı olsa da konuşsa neler neler gördü geçirdi. 7 sene içerisinde 1 kere bile servise gitmedi. temizlik hariç tabiki. ne bi parçasına bişey oldu ne bi tuşu arıza verdi. sadece artık yetmediği için ssd taktım. canavar gibi oldu. asus laptoplarında uyum işini en iyi yapan firmalardan biri. anakart işlemci ve ekran kartı model ve serilerini o kadar güzel seçiyor ki uzun yıllar sıkıntı çıkarmadan işliyor sistem. windows üzerinden yürümek istesem yine asus alırım gözümü kırpmam. bir de powerbank kullanırım asus zenpower. o aletten de memnunum. bizi üzmemeye devam et asus.
 10. x serisi notebook pc ile bu yorumu yazmamı sağlayan teknoloji devi.