1. herhalde dunyanin en yaygin kullanilan konaklama saglayicisi web sitesi... kaldigim/ayittigim yerler konusunda - ki 50'den fazladir - sahsen cok iyiden cok rezile genis bir yelpazede degisen tecrubelerim oldu, ama degismeyen tek sey sitenin kendisi ile ilgili fikrim... hep memnun kaldim... istisnasiz... musteri iliskileri cok basarili...

  yok lan, babamin filan degil, ortak da degilim, cesar'in hakki meselesi...

  yalniz bu siteyle ilgili anlamadigim tek nokta emaile vs gonderdigi oneriler... misal kiskunfelegyhaza diye kimsenin omrumde gitmeyecegi hatta duymayacagi bir yerde konakladik, gece uykumuz geldi yani, mecburen kaldik... iste booking.com bana sonraki hafta boyunca kishunfelegyhaza'da inanilmaz firsatlar diye email atiyor... bu paris, londra gibi dev sehirler icin de ayni... arkadasim, ben orayi zaten ziyaret etmisim, 2 gun icinde niye geri gideyim? deli miyim?
 2. bugün itibariyle türsab'ın (türkiye seyahat acentaları birliği) kararıyla türkiye'de kapatılan otel rezervasyonu sitesi.

  yurtdışından gelen turist sayısında ciddi bir azalmaya sebep olacağı kesin olan bu hesapsız hareketin neticelerini eylül-ekim ayında flash haber ayrıcalığıyla izlemeyi düşünüyorum.

  neymiş haksız rekabetmiş, acentalar kazanamıyormuş. kıyamam.
 3. türkiye'de kapatılmış. başaran ulusoy adlı şahsın en yeni, en büyük başarısıdır; tanımayanlar için, kendisi türsab başkanıdır; zamanında istanbul depremi ile ilgili konuşan uzmanları turizmi baltalamakla suçlamış, rusya ile kriz çıktığında "bizi etkilemez, onlar düşünsün" diyebilmiş bir şahıstır kendisi. bize ne yaf, dünyanın geri kalanı düşünsün!
  mesut
 4. alternatifleri yanına yaklaşamıyor. hele bazı sitelerde fiyat görmem gereken yerde biz sizi arayalım yazıyor, tüm tatil hevesim kaçtı.
 5. çeşme' de, bodrum' da, kuşadası'nda otel araması yapıldığında, en yakınındaki yunan adasındaki otelleri gösteriyor...

  sonuç, yurt dışından buralara gelmek isteyenler için harika yunan adaları alternatifleri göstermesi ile, türsab' ın dolayısı ile türk turizminin kendi ayağına sıkmasından başka birşey değil... yunanlı dostlarımız sevinecekleridr bu duruma...
 6. geçen sene yurtdışı tatilimde kullandığım ve memnun kaldığım site. türkiye içinde tatil yapmadığım için kapanması beni pek etkilemeyen rezervasyon sitesi.