çelik erişçi - youreads

 1. ercan'dan ses ve kalite olarak bin adım önde olduğu halde kendisini unuttuk gitti.

  unutulmayan çelik olayları;
  -3 kişilik bir müzik grubu ile adını duyduk. ercan lobisi izel'i bağlayıp grupta çelik itildi örselendi, kliplerde bile çelik hep yalnızdı.
  -ateşteyim ile çıkış yakaladı, giydiği panço ve dansı ile adından söz ettirdi
  - hercai albümü patladı daha sonra bir kadın çıktı o şarkılar bana aitti dedi çelik'i mahkemeye verdi, haksız da değildi çelik'in son albümünden bir söz paylaşalım;

  güzelsin çok güzelsin
  güzelsin ama üzersin
  bir de gözlerini süzersin
  yine de seni seveceğim

  -manken sevgilisi vardı, bir dizi çekiminde kadir inanır'ın kendisini taciz ettiğini duyurunca ekran karşısına geçen çelik yağdı gürledi

  -seray sever'e albüm yaptı tutmadı
  -çıplak çello çaldı
  -metro girişinde gitar çaldı olmadı

  şimdi tarkanlar, ercanlar, kenanlar, ortaçlar piyasadayken çelik'in neden kaybolduğunu açıklayacağım. evet çelik sen parladın, albümlerin sattı boylu poslu, saçlı adamdın ama kocaman bir burnun vardı çelik, insanlar burnunu görmek istemedi. o yüzüne de küçük hokka fındık bir burun yakışmazdı, doğrusunu yapıp estetik yaptırmadın, saçını uzatıp burnunu gizlemek istedin ama olmayınca olmuyor çelik napalım.
  arzum onan arzum reklamlarına çıktı, metin şentürk bakmadan almam ile mediamarkt oldu, ya sen? ben çelik arçelik ya sen kimsin diyip bir arçelik reklamına çıkamadın, senden başka çelik var mı bu memlekette? kısmet böyleymiş çelik, üzülme seni seven yine vardır.
 2. adını görünce yine mi soyundu dediğim.