• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.67)
coupling
ingiliz bbc kanalı tarafından hazırlanmış muhteşem bir ingiliz komedisi. dizi; steve, susan, jeff, sally, patrick ve jane adlı arkadaş grubu arasında geçer. ağırlıklı olarak susan ve steve'in ilişkisinde yaşadığı olaylara arkadaşlarının verdiği tepkiler anlatılır. dizide cinsellik üzerinede epey cüretkar konuşmalar yapılmaktadır
 1. ana konusu kadın-erkek ilişkileri olan, 2000 yapımı, 4 sezonluk, muhteşem bir ingiliz komedi dizisi. içinde televizyon tarihinin en harika karakterlerinden birini barındırır: (bkz: jeff murdock)
  thun
 2. seks hakkında muhabbet eden çiftler. ingiliz yapımı dizidir. aksanları herkesin hoşuna gitmeyebilir. hatta adamı hasta bile edebilir.
 3. cnbc-e'nin cnbc-e olduğu zamanların dizisi. hey gidi. bilmiyorum yanılıyor muyum ama ingilizlerin sanırım sitcom dalında yaptıkları en güzel iştir. tadında bitmiştir. zaten jeff'in diziden gidişi sonrası yavaş yavaş çöküş dönemine girip hatıralarda güzel anılar bırakarak sonlanmıştır.
 4. ingilizler anca yavan komedi yapar gafletine düşen bana tokat gibi cevap olan dizi.
  komik ve komik olduğu kadar da gerçek bulmuşumdur hep. şu da en sevdiğim sahne olan rezervuar köpekleri'nin parodisi
  https://www.youtube.com/watch?v=jx0yCo9Rv8k
  doris
 5. sırf jeff murdock gibi bir karakteri tanımak için bile izlenmesi gereken dizidir. tarantino kurgusu ve ingiliz mizahi birleşip konu da cinsellik olunca ortaya böyle komik ötesi, kült bir dizi çıkmış. şimdiye kadar izlediğim en komik dizilerden biridir.
 6. Sevgili hafızacığım beni yanıltmıyorsa 2. Sezon 8. Bölüm
  oh Jeffrey
 7. shadaim bölümü en komik bölümüdür diye düşünüyorum.
  defalarca izleyip kahkahalarla gülmüştüm.