1. türkiyenin en büyük teknoloji platformu ve en büyük forumunu içinde barındıran üyelerini bağımlı yapan site.mesut çevik ve erdi özüağ ın her hafta yayınladığı mobilite ve talha ve mesut un yaptığı 2 si 1 teknoloji ve oyun programları her haftanın vazgeçilmezleridir.
 2. futbol ve playstation dunyasini en guncel sekilde takip edebileceginiz bir forumdur. ygs/lys bolumu de sinava hazirlanan arkadaslara oldukca yardim saglar hatta sinav osym sitesinden degil buradan aciklanir. ve son olarak tabii ki de sicak firsatlar...
 3. fırsatları sömüren üyeleriyle ünlü teknoloji sitesi. bir çok internet kullanıcısının nefretini kazanmış durumdalar şu anda.
 4. güzel bir trafiğe sahip olmasına rağmen aşırı derecede kötü bir forum arayüzüne sahiptir. acilen düzeltilmesi gerekiyor.
 5. sık sık güncellenen haber sitesi sloganına sahiptir. ancak daha çok sık sık çöken haber sitesi olarak bilinir, buna rağmen aklınıza gelebilecek her konuda uzman üyelere rastlayabilirsiniz.
  ulsa
 6. sıcak fırsatlar ve ikinci el bölümleri çok yararlı olandır. adamlar çin'den yeni çıkmış telefonu getirip fiyatı aşırı şişirmeden satıyor. sıcak fırsat da aynı şekilde, adamlar başında bekliyor olmalılar ki nerede ne kampanya var, anında konu açılıveriliyor.
 7. türkiye'nin -belki de forumtr'den sonra belki de sonra değil- en büyük,gelişmiş forum sitesi. ne var ki insanlar aradığı şeyleri bulmakta epey zorlanıyor zibilyon tane bölüm,alt başlık,hortlatılmış konular, ne ararsanız var.
  mert
 8. kutsal bilgi kaynağımdır.
  citizen'e selam olsun evillol.gif
 9. herhangi bir sorun karşısında bulabileceğiniz en faydali sitelerden birisi.

  bugüne kadar birçok sorunumu sayelerinde hallettim. teşekkürü borç bilirim.
 10. 2 si 1 i guzel forumda da cozum bulabilirsin bi siteden daha ne beklersin ki...