dünyanın en güzel kokusu - mustafa uğur yağcıoğlu - youreads

    • izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (4.67)
dünyanın en güzel kokusu - mustafa uğur yağcıoğlu
hakan evlilik bağının ilişkileri tükettiğine inanan, sürekli partner değiştiren bir şarkı sözü yazarıdır. derya ise hakan'ın hem en yakın arkadaşı hem de zor gün dostudur. karşılarına kim çıksa ilişki kurmakta zorlanan bu iki kişi bir yandan da çocuk özlemi çekmektedir. hakan, derya'ya bir gün evlenip beraber bir çocuk yapmayı teklif eder. kaidelerine göre kurulmuş bir evlilikle çocuk sahibi olduktan sonra ise ilişkilerine iki arkadaş olarak devam edeceklerdir. derya başta tereddüt etse de sonrasında teklifi kabul eder.
uğur yağcıoğlu’nun yazıp yönettiği “dünyanın en güzel kokusu” filminin oyuncu kadrosunda tuba ünsal ve rıza kocaoğlu’nun yanı sıra burak altay, esra ruşan, nezih tuncay, feriha eyüpoğlu, açelya akkoyun gibi tanınmış simalar yer alıyor.
  1. tuba ünsal ve rıza kocaoğlu'nun başrolünü paylaştığı dram türünde bir film. çekimler amsterdam ve istanbul'da yapılmış. rıza kocaoğlu'nun oyunculuğunu beğenirdim fakat bu filmde başarılı bulmadım. zaten çift olarak da pek uyumlu gelmediler bana. konusu farklıydı. yalnız sonunda kadının yaptığı seçim hiç gerçekçi değildi. orada saçmalamışlar.