favorilemekten imtina eden youser - youreads 1. şahsımı rahatsız eden bir üslup ya da ideoloji yoksa bütün yorumları beğeniyorum. favorilemek.. o ayrı bir şey genelde fav'ladıklarım bilgi içeren ve vakti gelince kolayca ulaşmak istediğim yorumlar oluyor.
  özetle herkesin kendine göre kıstasları vardır. eleştirmemek lazım. kaldık ki kaç favori almışım derdinde olmak, diğer youserdaşların profillerinde favori oranlarının derdine düşmek de bana pek hoş gelmiyor.
 2. bu gruba ben de dahilim. faviorilediğim entrylerde amacım, geriye dönüp baktığımda ulaşabilmek istediğim bilgilerin olması. şuan için favorilerim o mertebeye ulaşamadı ama ben ümitliyim.

  ama dersen ki beğeni, sözlük yazarlarının o konuda biraz pinti oldukları fikrine hak veririm bir chp li olarak.
  ozumm
 3. bana hiç birşeyi beğenmeyen ekşi timini hatırlatmıştır.

  herşeyi favorileyin demiyorum tabi ama emek verilmiş bazı entryler hakettiğinden daha az alması yazarı demorileze edebilir. beğenilmek güzel şeydir teşvik amaçlı arada şımartın gardaşlarım
 4. sorunludur. narsistir. her zaman favorilediği yorum sayısı, favorilenenlerinden az olmalıdır. " kolay beğenmiyorum, ağır abiyim" ayağındadır. mutsuzdur. ego tavandır ama cepte metelik yoktur. 30' lu yaşlardadır ama hala anneleri ile yaşarlar. ağır otuzbircidir. seyrek yazar ama yazdığı zaman da "edebi" sayısını arttıracak uzunlukta yazmaya gayret eder. cehape seçmeni olmaları muhtemeldir.