geldi yine tipini s.ktiğimin - youreads 1. yiğit özgür'ün cuk oturan efsane karikatürü. yorum olarak girilmesinde moderasyon tarafından sakınca görülmüştür.
 2. moderasyonun resmi kurum muamelesi yaptığı sözlükte, sansüre uğramış bir başka cümle.

  büdüt;iki gözümün çiçeklerinin zülfiyarine dokunmuş. merak etmeyin sizin tipinize hallenmedim.
 3. abi
 4. şakir: alex; aile babası, karakter sahibi, ülkemizin kültürel ve tarihi özelliklerine hakim bir brezilyalı, sporcu yaşamıyla kendisinden sonraki futbolculara örnek, sağduyu sahibi, türkiye kariyerinde taraflı tarafsız her kulüp taraftarının saygısını kazanmış, vb. saymakla bitirilemeyecek kadar ekolün öncüsü fenerbahçe'nin gelmiş geçmiş en iyi yabancı futbolcusu.
  hagi; çirkef, istemediği şartlar oluşunca sorun çıkarmakta beis görmeyen, para aşığı, ahlaksız(bursaspor teknik direktörlüğü) kendi taraftarını ve türkleri hırsızlıkla suçlamış karpat çingenesi, türkiye kariyerinde hem futbolculuk hemde antrenörlük kariyerinde küfürle kovulmuş, hakeme tükürmüş , vb. saymakla bitirilemeyecek kadar olayın öncüsü galatasaray'ın gelmiş geçmiş en iyi yabancı futbolcusu.
  herkesin görüşü farklı olabilir, saygı duyulmalıdır.

  sabri reyiz: geldi yine tipini s.ktiğimin

  yukarıdaki diyalogda verilen cevap bu güzide karikatürün günlük hayatta kullanımına en güzel örneklerden biridir. kişiye hakaret etme amaçlı değildir benim gözümde zorlama olan bu tartışmaya verilecek en net cevaptır alakası tartışılmaz.

  not: her şeye rağmen eğer şakir fb li değilse ve bu yorumu polemik oluşturup dikkat çekmek amaçlı yapmadıysa işbu entry kendini imha edecektir.
 5. sözde, zorla sevdiğimiz, arkasından sövdüğümüz kişiler için kullanılan harika cümle. her yerde her zaman dürüst olamıyoruz ne yazıkki.

  hocam kralsınız.