justice league - zack snyder - youreads

    • izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (2.00)
justice league - zack snyder
justice league:bu birliğin gayri resmi lideri süpermen olmak üzere, başta batman, martian manhunter, yeşil fener, flash, wonder woman, zatanna, green arrow, aquaman, hawkgirl, black canary, kaptan atom, atom(ray palmer) cyborg, supergirl ve çok daha fazla süper kahramandan oluşmaktadır, ekibin üyeleri zamanla değişmektedir. bazı kahramanlar ekibe girip çıkmaktadır.ekip koordinatörlüğünü martian manhunter üstlenmektedir. bir olay meydana geldiğinde genellikle her kahraman kendi kötüsüne yollanır. ekip dış atmosferde bir uzay üssünde yaşamaktadır. uzay üssü batman tarafından yaptırılmıştır. batman yalnız çalışmayı sevdiği için sadece yarı üye olmuştur. birlik 7 kişilik as üyeler tarafından yönetilmektedir. bunlar batman, superman, wonder woman, flash, green lantern, hawkgirl ve martian manhunter.

superman rolünü bir kez daha henry calill'in canlandıracağı filmde batman'i tekrar ben affleck, aquaman'i jason mamoa, flash'ı ezra miller, wonder woman'ı gal gadot canlandıracak. filmin yönetmen koltuğunda ise zack snyder oturacak.

chris terrio'nun senaryosundan beyazperdeye uyarlanacak olan justice league: part 1 17 kasım 2017'de amerika'da vizyona girecek.

son olarak filme oscar ödüllü j.k. simmons'ı eklenmesiyle kadro tamamlanmış.j.k simmons gotham city'nin gönüllere taht kuran komiser james gordon'ını canlandıracakmış.

Bu başlıkta favorilenen yorum bulunamadı.