kosmos kitap kulübü - youreads 1. "anlamak ve üretmek için" mottosuyla yola koyulan kulüp, 15 günde bir yaptıkları toplantıları için daha çok kadıköy'ü tercih ediyor. gerçek bir okuyucu olup, okuduğunuz kitabı tek başınıza düşünmekten sıkıldıysanız ve aynı kitap hakkında farklı duyguları, farklı düşünceleri duymak, yeri geldiğinde tartışmak istiyorsanız, herkese hitap eden bu kulübe katılmanızı tavsiye ederim.

  kulüp, yeni üyelerle belli periyotlarla tanışma toplantısı düzenleyip, üye alımlarına başlamış, bu cumartesi ise 2. yıl partisi düzenlemektedir. sorularınız için bana ulaşabilirsiniz, daha geniş bilgi için de;
  http://www.kosmoskitap.org
  https://www.facebook.com/KosmosKitap

  kulübün manifestosundan bir kesit;
  "bir insanın tüketerek değil, ancak üreterek var olabileceğini düşünen bizler; günümüzün tüketim toplumlarına dair tüm kalıplarını reddediyor ve sizleri hep beraber içinde bulunduğumuz evreni anlamaya, sorgulamaya ve üreterek gerçek varoluşu hissetmeye davet ediyoruz."

  daha ne olsun !
 2. Kulüp, yeni üye alımı yapmak için 1-2 Ağustos tarihlerinde tanışma toplantıları düzenleyecektir.

  Okuduğu kitap hakkında düşüncelerini paylaşmaktan hoşlananlara, farklı türde kitaplar okumak isteyenlere ve yeni fikirlere açık olan herkese duyurulur !

  Ayrıntılı bilgi için