1. sözlükler kervanına yeni katılmış olan interaktif sözlük. gündemin büyük bir kısmının #çomar sekmesinde olması vahim.

  http://www.laiksozluk.net/
 2. iki dakika bakındım ve rezalet bulduğum sözlük. isminden belli zaten. böyle deli gibi laiklik vurgusu yapınca laik olunmuyor ama anlatamazsın işte. başka kelime yahut kavram mı kalmamışta insanlar laik kelimesine bu kadar sarmış anlayamıyorum gerçekten.

  yazdıkça gazlarını alırlar birbirlerinin. işin kötüsü, fikirlerini destekleyenleri gördükçe daha da coşar ve radikalleşir bunlar. belki de radikalleşme göstergesi olarak bu kadar saçma sapan bir isim bulmuşlar sözlüğe.

  not: ateist idman yurdu. :)
 3. az once girmemle cikmam bir olan sozluk. inci sozluk klonu olmus gibi daha cok. sanirim bir format gayeleri de yok arkadaslarin.

  yakinda o da kapanir gider...
 4. kuralları başka bir sözlükten copy - paste olan sözlük.

  dinle devlet işleri birbirinden ayrılınca emek hırsızlığı normal mi oluyor merak ettim...
 5. bunu laikliği savunan insanlar kurmuş olamaz. laikliği savunan toplum için laiklik ideolojinin temeli değildir. ideolojinin tabiatında vardır, özgürlüğün çoğulculuğun fıtratındadır. o sebeple manifestolarında geçer ama başlığında yer almaz. bu olsa olsa karalama çalışması olabilir.

  ayrıca harbiden başka bir sözlükten copy paste yapmışlar kurallarını.
 6. modlarindan birinin kesinlikle yilmaz ozdil oldugu sozluk. bu ulkenin laikleri bile bir baska babasini satayim! al birini, vur devenin toynagina.
 7. bu ne be sıkıldıkça sözlük açıyorlar dediğim oluşum. zengin sözlüğün de lacivertli olmuş.pardon grisi.
 8. bu sözlük fikir olarak güzeldi ama nedense tutmadı ve an itibariyle can çekişmektedir.