1. türkçe şarkı dinleyeceksem yegane tercihim olan gruptur.
  duygu, söz, müzik.. sanata dair her şey mevcuttur şarkılarında.
  iyi ki varlar!
 2. şu anda re isimli şarkısını dinlediğim ve bana göre türkiye'ye gelmiş en iyi rock grubu.

  değerinin biraz daha bilinmesi gerekiyor. yaptıkları sanat... sonra da değeri gören popçular oluyor...
 3. solist çocuk hem yakışıklı,çekici falan ama hem de korkutucu. gerçek hayatta da kliplerindeki gibi çatlak olduğunu düşünüyorum. sanki genç kızların kanını kadehine dolduruyor, sonra da gargara yapıp tükürüyor gibi... ( günahını alıyorsam affet harun abi)
 4. lise yıllarımda, bursa konser kaydını arka arkaya dinlediğim '23' adlı şarkıyı, depresif yurdum gençlerine armağan eden müzik grubu.
 5. hala şarkılarını severek dinlediğim grup. sözleri kaliteli, solisti iyi. bir demet akalın değeri görmezler o da işin acı tarafı.
 6. gitaristleri kerem, şebnem ferah'ın son konserlerinde sahne almıştır. ülkenin değerleri gitaristleri arasındadır (en azından benim açımdan).

  ülkede gerçekten kaliteli işler yapanlar arasında rahatlıkla sayılabilirler. besteleri güzel olmasının yanında müzikalite olarak da iyi seviyededir. şarkı olsun diye yapmazlar. bir hikaye anlatır bir ders verirler her seferinde. sözlerine dalar gider, sololarında içinizi sızlatan tonlar duyarsınız.

  daha fazla değer verilmesi gerekir. ama her iyi şeye olduğu gibi mor ve ötesi'ne ülkemizde yeterli değer verilmiyor. insanlar aleyna tilki şarkılarını ezberliyor ama oturup iki tane mor ve ötesi şarkısı dinlemiyor.
  jimi