1. çocukluk aşkım,
  sena.
  vücuduma değil yüreğimde hissetmiştim her zaman,şu anda da.
  uzun bir ilişkimiz oldu. aralar oldu,ayrılıklar oldu,sevgiler katlandı,ilgiler azaldı,dostluklar yaşadık,arkadaşlıkları bitirdik. sevemedik, sevdik.

  yani yaptık yetemiyecek kadar yeten şeyler, belki de biz öyle düşündük. bilemezsiniz,bilemeyiz.

  seneler geçti..

  geçen yaz, bir hatunla tanışmak istedim,tanıştım. sena'yı aldattım,sadece fiziksel değil,kalben yaptım bunu. kaldırılmaz bir yüktü. kaldıramadım.

  aradım onu. itiraf ettim."olur böyle burak,ikimiz de insansız. evet bir birimizi seviyoruz. sevecegiz. ama iliskimiz olmuyor. 7 (yedi) seneden sonra olmuyor. kalplerimiz hâlâ bir birini istiyor. biliyoruz. olmuyor sadece. ve biz farklı insanları da sevmeye çalışacağız. böyle böyle büyüteceğiz sevgimizi ve samimiyetimizi."

  ulan ne zaman bir hatuna meyil etsem,3 gün sonra olamıyor, istemiyorum. ihanet ediyorum iki şeye; bir benimle zaman geçiren bir şeyler paylaşıp devam dek isteyen karşı tarafa,iki içimden gecen sena 'ya.

  siz hic birinin elini tutarken en içten samimiyetinizi yitirdiğiniz oldu mu?, siz hic birinin gözlerine bakarken başkasını gördüğünüz oldu mu?
  benim oldu.
  karşı tarafı daha fazla kırmadan sonlandırdım herşeyi.

  neden sevgilim yok ?

  içimdeki sarmaşığın köklerini kazımaktan korkuttuğum için.
 2. fark ettim ki "temkinkiliyim, her şey güzel olacak" diye başladığım ilişkiler "ne ara bunca bağlandım, ne yapacağım şimdi?" sözlerini getiren terk edilmelerle bitti. her seferinde uzun bir süre hayattan teması kesiyorum. bu yüzden yok.
 3. tüm eziklerin toplanıp ağladığı duvar. erkek adam sevgili olmaz vurur geçer. net.
 4. benim birinden hoşlanmam değil ama hoşlandığım er kişisi ağzını açıp konuşmaya başladıktan sonra hoşlantımın devam etmesi çok zor oluyor. şayet hoşlantım devam ederse o zaman da karşımdaki benden hoşlanmıyor. anneme soracak olursanız saçım mavi o yüzden aahsshsj
 5. biraz uğraşmama, biraz sevmeme biraz sevilmeme ama kimine göre de yaşama isteğimin olamamasından dolayı insanların mutlu olmayız düşüncesiyle uzak durması. bakalım yaşama isteği ve enerji kısmını halledip bi de öyle denicem
  wtf
 6. insan yaşı ilerledikçe ki ilerledi insanların değişemeyeceğini hatta direkt değişmeyeceğini fark ediyor ve bu nedenle direk aklındaki insanı aramaya başlıyor ama onu bulmak da zor tabi. hadi buldun bakalım onun aradığı senmisin, belki de değilsin.
 7. benim için sevgili kelimesinin anlamı o kadar boş olmamalı. hani bir haftada, bir ayda ayrılacağın türden değil, gerçekten "sevgili" olacak birini arıyorum. sevgilimle birbirimize bir şeyler katmalı birlikte düşünmeli, birlikte mutlu olmalı, birlikte üzülmesini.

  böyle bir sevgili bulasıya kadar olmamasının ziyanı yok.
 8. evli olduğum için yok.
 9. son biten ilişkimden sonra uzun süre yalnız kaldığım , sonrasında da tek eşli olmayı bıraktığım için sevgilim yok , aşıklarım var.

  saatler sonra edit: kadınım ve sevişiyorum. tabi ki aşıklarım olacak. orta çağ tadında. yoksa ben de bilirim fuckbuddy demeyi.