neden sevgiliniz yok - youreads 1. evlilik programlarına başvurularım kabul edilmedi
 2. çocukluk aşkım,
  sena.
  vücuduma değil yüreğimde hissetmiştim her zaman,şu anda da.
  uzun bir ilişkimiz oldu. aralar oldu,ayrılıklar oldu,sevgiler katlandı,ilgiler azaldı,dostluklar yaşadık,arkadaşlıkları bitirdik. sevemedik, sevdik.

  yani yaptık yetemiyecek kadar yeten şeyler, belki de biz öyle düşündük. bilemezsiniz,bilemeyiz.

  seneler geçti..

  geçen yaz, bir hatunla tanışmak istedim,tanıştım. sena'yı aldattım,sadece fiziksel değil,kalben yaptım bunu. kaldırılmaz bir yüktü. kaldıramadım.

  aradım onu. itiraf ettim."olur böyle burak,ikimiz de insansız. evet bir birimizi seviyoruz. sevecegiz. ama iliskimiz olmuyor. 7 (yedi) seneden sonra olmuyor. kalplerimiz hâlâ bir birini istiyor. biliyoruz. olmuyor sadece. ve biz farklı insanları da sevmeye çalışacağız. böyle böyle büyüteceğiz sevgimizi ve samimiyetimizi."

  ulan ne zaman bir hatuna meyil etsem,3 gün sonra olamıyor, istemiyorum. ihanet ediyorum iki şeye; bir benimle zaman geçiren bir şeyler paylaşıp devam dek isteyen karşı tarafa,iki içimden gecen sena 'ya.

  siz hic birinin elini tutarken en içten samimiyetinizi yitirdiğiniz oldu mu?, siz hic birinin gözlerine bakarken başkasını gördüğünüz oldu mu?
  benim oldu.
  karşı tarafı daha fazla kırmadan sonlandırdım herşeyi.

  neden sevgilim yok ?

  içimdeki sarmaşığın köklerini kazımaktan korkuttuğum için.
 3. benim birinden hoşlanmam değil ama hoşlandığım er kişisi ağzını açıp konuşmaya başladıktan sonra hoşlantımın devam etmesi çok zor oluyor. şayet hoşlantım devam ederse o zaman da karşımdaki benden hoşlanmıyor. anneme soracak olursanız saçım mavi o yüzden aahsshsj
 4. anne/oğul, baba/kız ilişkilerinin sağlıksız, hastalıklı olması sonucunda yetişkinlik döneminde normal davranamama, normal insanlarla karşılaşmama, bunun farkında olup zarar görmekten korkmak ve bunu dışarıya ben istemiyorum abi yeaa olarak yansıtmak.
 5. benim için sevgili kelimesinin anlamı o kadar boş olmamalı. hani bir haftada, bir ayda ayrılacağın türden değil, gerçekten "sevgili" olacak birini arıyorum. sevgilimle birbirimize bir şeyler katmalı birlikte düşünmeli, birlikte mutlu olmalı, birlikte üzülmesini.

  böyle bir sevgili bulasıya kadar olmamasının ziyanı yok.
 6. hiçbir zaman -gerçekten öyle yalan yok- görünümden etkilenen biri olmadım, yani "öff hatuna bak be hadi gidip şuna yazılayım" diye bir şey kafamdan geçmedi. muhabbet ve yaklaşımla gerçekleşti hep. istiyorum olmasını ama neden olmuyor bende bilmiyorum, evet kadınların ideal erkek formatına uymuyorum ama bunlar yeterli cevaplar değil. sanıyorum asıl cevap iyi insansın ama.. cümlesinde saklı.
 7. biriken hayal kırıklıkları, yeniden başlamanın getirdiği yükün korkusu, bazı alışkanlıklardan vazgeçmenin zor olması, hayata ortak bakış açısına sahip insanı bulmanın zorluğu, yaşamda aslında sırtımızdaki kambur gibi yüklü ve kaçamadığımız rolleri oynama zorunluluğu getirmesi..
 8. fark ettim ki "temkinkiliyim, her şey güzel olacak" diye başladığım ilişkiler "ne ara bunca bağlandım, ne yapacağım şimdi?" sözlerini getiren terk edilmelerle bitti. her seferinde uzun bir süre hayattan teması kesiyorum. bu yüzden yok.
 9. biraz uğraşmama, biraz sevmeme biraz sevilmeme ama kimine göre de yaşama isteğimin olamamasından dolayı insanların mutlu olmayız düşüncesiyle uzak durması. bakalım yaşama isteği ve enerji kısmını halledip bi de öyle denicem
  wtf
 10. başta -yalan değil- istemedim, isteyemedim; zira çok yorgundum kalben ve zihnen...

  şimdi ise durum bambaşka...

  ne diyeyim, kısmet...