ölü bağlantı tespit ve yenileme timi - youreads

 1. o kadar dedik, yalnızca youtube'dan müzik ya da video eklenmesin diye; sallayan olmadı.
  youreads'de bulunan müzik ve video arşivi yavaş yavaş silinmiş bağlantılardan oluşmaya başladı.

  bize düşen denk geldiklerimizi tespit edip yeni bağlantı eklemek veya haberdar etmek.
  yetkili bir abi de bi zahmet bağlantıları düzeltir artık.

  he mi canlar?
 2. bence bir timin yanısıra, tüm yazarların böyle bir eylemden haberi olsa, 10 saniyelik bir mesajla daha geniş bir arşiv kontrolden geçebilir. tabi yalnızca böyle bir durum için bir grup yazara kısıtlı yetki verilebilir mi bilmiyorum.

  ama yalnız youtube'dan video ekleyebilmek gerçekten çok sıkıntılı sonuçlar oluşturuyor. ona kesinlikle katılıyorum.

  moderasyona not; ben denk geldiğim bağlantılara bu başlığı bkz olarak vereceğim. gündem'de durması açısından iyi olur. moderasyon da ek linki aldıktan sonra direk yorumu silebilir.
 3. "tim" derken, yetkili, görevli yazarlardan bahsedilmiyor tabii, yanlış bir anlaşılma olabilir bu noktada. biziz yani kısaca. aspirinosman'ın teduğu kibi; denk gelduğumuzu haber etsak, benum teduğum kibi yetkili bi abi ilgilenir diye düşünüyorum.
 4. gerekli bir timdir ama bu isi yapacaksak moderasyon gorevlileri arttirilmali ve editor olarak birkac aktif arkadasa gorev verilmeli. suan bir iki kisi disinda kim var moderatorde bilmiyorum ama bu sayinin yetersiz oldugu kesin.


  suan bu bozuk baglantilari tespit etsek bile duzeltecek kisi sayisinin azligindan dolayi yine bir sorun olusuyor. editor alimi yapilmaya baslanmali sanirim. buralar canlanir bu sayede.
 5. http://youreadsfm.net/ içeren tüm bağlantılar dahildir.

  ölü bir adama kalp masajı yapmaya çalışan yasasinkotuluk adlı arkadaşa yeter artık demek istiyorum. kendi blogu daha çok tik alıyordur muhtemelen.

  ekleme: blogu kapatmış galiba ama sayın taytsız süpermen'e hiçbir şeyin kaybolmadığını hatırlatırım.