ryse son of rome - youreads  1. ryse son of rome, crysis oyunlarının da yapımcılığını yaptığı türk asıllı insanların kurduğu crytek tarafından geliştirildi. xbox one ve pc platformları için kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. sizleri roma imparatorluğunun en güçlü yıllarına kadar götürecek. yöneteceğiniz karakterin marius titus ve verilen görevleri yapmaya çalışacaksınız.

    oyunu daha bilinçli oynayabilin diye indireceğiniz dosyanın içine ryse son of rome türkçe yama ekledik, nasıl kurulacağını anlattık. senaryonun bir intikam hikayesine dayalı olduğunu söyleyelim. o zamanki barbarlar savaşta kahramanımızın ailesini katleder. babasına verdiği sözü gerçekleştirmek isteyen marius titus, barbarları kılıçtan geçirerek roma’yı yeniden özgür kılmaya çalışacak. harika ve özgün bir senaryosu olmasa da gerçekleşmiş olaylardan ilham almış olmaları gerçekçiliği artıracaktır.

    ilerledikçe karşınıza yeni düşmanlar çıkacak. onları öldürerek ilerlemek zorundasınız. düşmanı bitap düşürüp infaz edeceksiniz. kimseye ama kimseye acımak yok. oyunun dövüş sahneleri özellikle artı noktası diyebiliriz. savaşırken siz de bunu hissedeceksiniz. dövüşlerde kazandığınız başarılarla birlikte karakteriniz de güçlenecek, yenilmez bir hal alacak.
  2. crytek yapımı, grafikleri ile zirvede olan oyundur. komutan marius üzerinden senaryo ile oynanır. barbarlarla mücadele edilir. spartacus izleyip de doyamayanlar için ideal oyundur.