• izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (7.00)
sausage party - conrad vernon, greg tiernan
bir sosisin kendi varlığı hakkındaki gerçekleri keşfetme hikayesi. raftan düşen kahraman sosisimiz ve arkadaşlarının rafa geri dönüşlerini anlatan filmin yönetmen koltuğunda greg tiernan ve conrad vernon oturuyor. seslendirmeleri kristen wiig, james franco, salma hayek, seth rogen, jonah hill, michael cera gibi sinema dünyasının ünlü isimleri üstleniyor.
  1. "az önce ne izledim ben" dedirten bir animasyon. animasyon ancak +18. senaryonun, kafalar baya yüksekteyken yazıldığı belli ama mizah kısmı tartışmasız çok iyiydi. zaten seth rogen ve tayfasını izleyenler az çok tahmin edebilir nasıl bir film olduğunu. özellikle son 10 dakikası...
    neticede şunu sorabilirsiniz; ahlaksız, saygısız, kuralsız, kan ve seks barındıran bir animasyon olur mu? e yapmışlar olmuş....
  2. mükemmel bi animasyondu. otlu peynirli sayesinde bilgim oldu. kendisine tişikkirlir aman animasyon diye çocuklarla izleyeyim demeyin. çoğu yer +18 bazı yerler +25.

    alt metin çok iyi yazılmış senaryoda. tanrı inanç dinler vs. iyi işlenmiş. iyi düşünülmüş.
  3. bazılarına ağır gelebilecek ama kesinlikle izlenmesi gereken bir yapıt. sonunu atlayabilirsiniz. sonu sadece reyting amaçlı.