suits - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.50)
suits
2011 yapımı, usa network kanalında yayımlanan televizyon dizisi, çok zeki olmasına, okuduğu her şeyi unutmamasına rağmen üniversiteden mezun olamayacak kadar tembel olan mike ross'un, eğitimini tamamlamamasına rağmen manhattan'da harvard mezunu bir avukatmışçasına işe girmesi ile başlıyor.


 1. ilk sezonlarında daha çok güldüren ve merak ettiren bir dizi iken özellikle son sezonda çizgisinden kaymaya başlayan dizidir. konu sıkıntısı çektikleri aşikar. yoksa hep kazan hep kazan nereye kadar gidecek bilmiyorum. ha şirket battı onu bataklıktan çıkarıp tekrar yükseleceğiz gibi bir olaya girişeceklerdi ama hiç de öyle battık izlenimi veremediler. bence yakın zamanda bitmeli. eğer çok güzel bugüne kadar işlemedikleri bir ana konu bulurlarsa devam edebilir ama onun dışında şirkete musallat olan birileri ile şirket arasındaki savaşı izlemek gerçekten sıktı.

  son olarak rachel sen ne kadar itici bir karaktersin ya.
 2. 2. sezonun sonlarına yaklaşırken rahatça söyleyebilirim ki, suits oldukça başarılı bir dizi. dizi skalamdaki yeri house m.d.'ye epey yakın duruyor. yaratılan karakterlerle, olayların çözülme biçimiyle de house'la arasında benzerlikler görmek çok mümkün.

  ilk bölümü 2011 yılında yayınlanan dizinin şu an 8. sezonu devam ediyor, oldukça uzun soluklu bir dizi. zekice ve eğlenceli diyalogları bol, temposu yüksek, birkaç efsane dizi karakterini de bünyesinde barındırıyor. bir seferde 3 5 bölüm izlerim diyenler için ideal. uzun uzun sürecek, hafif ama zekice bir dizi arıyorsanız, kaçmaz. trailer
 3. yeterince çok bölüm olması süper bir şey istediğin kadar izliyorsun ve asla bitmiyor. arka sokaklar da mı böyle acaba?
  abi
 4. 9. sezonun yeni bölümleri yayınlanmaya başlamış. sanki günden güne eriyen bir buz dağına dönüşmeye başladı gibi artık suits. bölümler kendi içinde bir tekrara düşüyor. umarım toparlar. belki de artık bitirmenin zamanı da gelmiştir.