1. youreads yılbaşı çekilişinde kendisine çıkmışım. emek vermiş bana çok güzel bir yılbaşı hediyesi hazırlamış. hem böylesine ince bir hediye hazırladığı için hem de kendisiyle tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum. :)
 2. (#192427) sübhanallah, piksel piksel işlemiş olmasından korkuyorum şuan.
  (bkz: pixel art)
  yok
 3. beni buraya çağırdığı için minnettar olduğum şahıstır. gerek birlikte gerek ayrı ayrı kaç sözlük kaç klon gezdik, hem orijinal hem kaliteli bir platform bulamadık. burası gerçekten doyuruyor.

  kaliteli bir yazardır, akademik alanı sayısaldır ama felsefe siyaset, tarih gibi bir çok konuda bir çok uzmanından daha iyi muhakeme sahibidir. takip ediniz.
 4. kurduğu metaforlardan herkesin nasibini alması gerektiğini düşündüğüm, yazınca -kendine de bir faydası olmasını dilediğim- mantığıyla kabullenmenin türlü hallerine dokunduran, cevaba cevabı olan, iyi nedir bilen, iyi insan.
 5. her konuşmamızda, her buluşmamızda kendisinden yeni şeyler öğrendiğim, bakış açımı genişletmeme katkıda bulunan güzel insandır, "adam gibi adam" daki adamdır. tanısanız çok seversiniz. fırsatınız olursa oturun bir bardak çay için. konuştuğunuzda size mutluluğun resmini çizer mi bilmiyorum ama gerçeklerin çıplak haline ulaşmada başarılı olduğunu düşünüyorum. paint deki başarısı da zaten hepinizin malumu :) bir insanda daha ne ararsınız yahu?

  ha bu arada burada çok çaktırmıyor -çaktırıyorsa da ben görmemişim- ama alt kültür konusunda da bence bilgi birikimiyle buraları dolduracak kalitede bir insandır. etinden sütünden istifade edin derim :)
 6. steven tyler'ın gençliğini başarılı bir şekilde resmetmiştir.
 7. gece gece beni cocukluguma dondurmeyi basaran yazar. (#192427) allah iyiligini versin. ne hos bir kombinasyon yapmis. marti jonathan, kucuk prens'in cicegi, harry'nin patronusu, ash, aya dikilen bayrak, son goku...cok guzel detaylar. en son da yakinlastirip yarali yuzuyle chucky'yi gormemle korkup resmi kapatmam bir oldu. chucky cocukluk hezeyanimdi. korkudan dolap kapagi acamazdim icinden chucky cikacak diye. ayni jenerasyonuz sanirim.

  eline saglik. muhtesem olmus!
 8. gerek cizimleriyle gerek objektifinden paylastiklariyla yureklere dokunan youser. ozletme kendini...
 9. çok iyi niyetli, sevgi dolu, hoş biri. insanın tanıştığına memnun olmaması mümkün değil. umarım ruhsal karmaşalarını çözmüştür, sağlıcakla kalsın:)
 10. (#238943) bu entrysinde bahsettiği hayatı o kadar yakından tanıyorum ki sanki alternatif bir yaşam çizgimi izliyormuş gibi hissettim. Doğduğu andan itibaren peşini bırakmayan hastalıklar, aileden gelen ortalama üstü zeka, ömür boyu tembellik, insanlarla iletişim kurma becerisinden yoksunluk, büyük hayaller kuran fakat bedenine söz geçiremeyen bu yüzden de ömrü boyunca kendi felaketini izleyen hastalıklı bir beyin. Evet tam anlamıyla bir ucube. Ben buyum işte!

  Bunu yazmaktan oldukça gurur duyuyorum abi sen de okuyunca eminim mutlu olacaksındır. Hayatımın bir yerinde -üniversite hayatımın başlarında- ayağa kalktım. Hayatı izlemek canıma tak etti ben artık yaşamak istiyorum. Yaşamak ve en ince ayrıntısına kadar tatmak. Şimdilik kendimi gerçekleştirmekten çok uzakta olsam da senin deyiminle bu dünyaya bir çivi çakmak için çabalıyorum artık. Evet yalnızım ama bundan eskisi kadar korkmuyorum.

  "ölüyoruz, demek ki yaşanılacak..."
  Yıkılma sakın !