1. fikri ortaya atan ''bin yillik kelebek'' yazarıma teşekkürü borç bilirim. bir yazarı mutlu etmeme ve biri yazarın da beni mutlu etmesine vesile oldu. bu kara zamanlarda küçük de olsa tebessüm etmemizi sağladı.

  bu çekiliş, bana çıkan yazarla tanışmamı ve bulunduğu şehirde bir kapımın olmasını sağlamıştır. aynı zamanda benim kendisine çıktığım yazarın tarafıma çok güzel bir şarkı hediye ederek ciddi anlamda mutlu olmama sebep olmuştur.


  işte biz buyuz yahu 'insanız' bir şiir, bir şarkı yüzümüzü güldürmeye yetiyor bir dostun merhabası umudumuzu taze tutuyor. bildiğim bir şey varsa şudur; ''dünyayı güzellik kurtaracak. bir insanı sevmekle başlayacak her şey''
 2. kabus gibi geçen kan emici 2016'ya veda ederken hiç olmazsa yüzümüzde bir tebessüm oluşturacak çekiliş.
  tanımadığın birinden aldığın şiiri şarkıyı bırak iyi dilekler bile insanı hayata bağlar. canıgönülden katılıyorum ve destekliyorum.
 3. ilk katıldığımda cidden bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim. tanımadığım bir insanın beni bu kadar mutlu edeceği aklımın ucundan bile geçmemişti. görülen o ki ortaya çok güzel şarkılar, kitaplar, muhabbetler çıkmış. başta bin yıllık kelebek olmak üzere katılan herkese çok teşekkürler :)
 4. vay arkadaş ya. cidden vay arkadaş.

  saat şuan 03.24 ve ben hiç tanımadığım bi insanın benim için yazdığı şeylerden, beğenebileceğimi düşündüğü şarkılardan, aslında kendi için belki de küçük olan ama okuyunca beni bu saatte salak salak güldürebilecek kadar değerli yazılardan bu kadar mutlu olacağımı tahmin etmezdim.

  etkinlik için teşekkürler bin yıllık kelebek, benim çekilişteki şansım ve youreads ahalisi.

  belki bi gün bi yılbaşı etkinliğinde yüzyüze veririz hediyelerimizi? :)
 5. böyle güzel fikirler, böyle güzel insanlar oldukça her zaman umudum tekrardan yeşeriyor.
  var olun..
 6. "bana çıka çıka bu mu çıktı amk" nidalarını duymak istiyorum.
  yaz panpa.
 7. bana çıkana tam yılın başında birçok sanat türünden çok güzel örnekler yollayacağım çekiliş.
 8. kaçırdığımız etkinlik.

  insafsızlar iki hafta girmedik diye hemen unutmuşsunuz. insan bı yılbaşı şeysi atar. bi şarkı yollar namikörler.

  (wassaptan mesaj atanları tenzih ediyorum. yerim onları)
 9. geçen sene yapılmıştı, çok da keyifli geri dönüşümler olmuştu ancak bu sene sanırım aktif yazar sayısı düştü geçen yıla oranla. o sebeple pek üzerinde durulmamış. :)