zeplebi - youreads 1. şu an yaptıklarıyla youreads'de ki kara havayı geçirmeye çalışan youser. bir tşk'i borç bilirim...
 2. meta zamanından tanıdığım sevilen yazardır.
 3. p li yada b li farketmez ben şimdiden sevdim yeni youserı, hoşgelmiş...

  güzel yazılarının devamını ailecek bekliyoruz.
 4. 'deki yorumuyla beni şehriyelerin salsa yaptığı (eğlence),pirinçlerle birbiriyle kucak kucağa dinlendiği (romantizm) yüklü bir filmin içine sürüklemiş youser.
  kısa zamanda kendisinden baş rolünü meşhur (annesi türk,babası italyan) melez güzel sayın "şehriye tortilla"' nın oynayacağı animasyon serisine hareketli ve eğlenceli senaryosunu sabırsızlıkla bekliyorum.
 5. o bir cadının şeker evine giren gratel. o bir kırmızı başlıklı kız yada yok ya kesin pollyanna. evet herşeye iyi dilekler saçan pollyanna. enerji dolu zıpır tozpembe gözlüklü youser.
 6. üst üste denk geldiğim iki girdisinde de çift şapka işaretini görünce anime karakteri izlenimi bırakan youser. tanrı gözlerini açık tutsun.

  deepnot: meta'da rastlamadım hiç kendisine. son dönem yazarlarından olmalı.
 7. geçmişte leblebi? niye leblebi? ne leblebisi? desemde artık zeblebiye alıştım. zebiiii diye böyle i'yi uzata uzata zebiiii diyorum artık.

  edit: eğer açsanız yaklaşmanız tavsiye edilmez. indiriverirsiniz mideye zebisiz kalırız cem-i cümle.
 8. bence kerameti ^^ kullanmasıyla ilgili.
  ha diğer emojilere (böyle mi yazılıyordu lan bu) de çok hakim orası ayrı .
  metadan tanıdığım başka bir dost.
  selam veriyorum sıradan
 9. hiç görmedim ama tahminen çok sempatik şirin bir insan. işi gücü parantezli tireli alt tireli vur patlasın çal oynasınlı eski usul emojiler. bilmediği anime de yok. yazılar da iyi. hafiften bir polyanalık var sanki ama olsun bence bizimla.
 10. (bkz: #202354) şu entry ile beyin yakan yazar.
  hatırlattığı iyi oldu yoksa eskilerden olduğunu bilemeyecektik ^:swh^
  tanım: bir yazarımsı.