1. hepimize müstahakmış. neyi müstahak acaba arkadaş merak ediyorum.

    o gün şampiyonluk kutlamalarında alex alex diye bağıran genç fenerbahçeliler grubuydu. şampiyon olmuş takımda ne alex'i arkadaş? yapılacak şey bu mu? fenerbahçelilik bu muydu? aziz yıldırım denen ego hastası, şekeri fırlayan acayip şahıs da tuttu saçma sapan laflar edip paralı köpekler dedi. al birini vur ötekine. biri güya fenerbahçe yoluna can verecek bir taraftar grubu ama şampiyonluk kutlamalarında yaptıklarına bak. öteki güya başkan ama olgunluktan, efendilikten uzaklığa bak.

    peki gfb kim? 2008 yılına kadar aziz yıldırım'ın iş birliği yaptığı, bedava biletlerden nemalandırdığı grup. sonra yolları ayrılınca en büyük yönetim düşmanı oldular. bunu da sitelerinde kendileri yazdılar. sonradan ibrahim gümüştekin önderliğinde grup bölündü ve anadolu genç fenerbahçeliler kuruldu. şimdi de onlar aziz yıldırım yaltakçılığı yapıyor. bedava bilete konuyor, yönetimi eleştireni dövüyor, bıçaklıyor.

    ben sadece fenerbahçeliyim arkadaş hiçbir grup da umurumda olmaz. ama neyin ne olduğunu bilmeyen tipler gelip burada bana müstahak diyor. yok ya? o zaman istifa denmemişmiş! kulübün üyelik sistemini kendi kendine iç eden, sırf kürek şubesinden bile 2000'e yakın oy gelen, burjuvaların üye olabildiği bir kulüpte gariban taraftara her şey müstahak demek? bir gidin işinize allah aşkına. bu ülkede tek adam yönetimi sadece fenerbahçe'de var sanki. ülkenin başında bile tek adam var. o zaman bütün muhalifler suçlu kimse ağlamasın boşuna. dışarıdan bakıp bakıp yorum yapıyor herkes keyfine göre. nasıl olsa yarım dakikalık videoda adam "paralı köpekler" dedi. tüm suçlu kesim milyonlarca fenerbahçe taraftarı. tabii, öyle amk, öyle.
    ae

mesaj gönder