1. işlerin iyice sarpa sardığı takım. spurs'e yine rezalet bir oyunla mağlup oldular.

  isaiah thomas adeta yürüyen ceset, derrick rose ve jr smith zaten çok ayrı kafalar yaşıyor. spurs karşısında yaptıkları stepsin saçma sapan top kayıplarının haddi hesabı yok. isaiah thomas zaten fiziğinden dolayı savunmada yetersiz kalıyor üstüne bir de 5 numaraya kevin love'ı çekiyorsun. bu hareketin "gel beni dümdüz et" demekten farkı yok. kevin love iyi bir çember savunucusu değil ki ondan bunu beklemek zaten saçma olur. tristan thompson'da öyle. blok tehdidi yok, caydırıcılık hiç yok. 35'ine gelmiş tony parker bile savunmayı delip potaya gidebiliyor.

  savunma bu kadar kötüyken üstüne birde takım içi tartışmalar olmuş. crowder, isaiah ve jr smith'in kevin love ile sıkıntıları var sanırım.

  https://www.youtube.com/watch?v=3VVLZ2yqkTM - kevin love yere düşüyor bir kişide gelip kaldırmıyor. adamın eli havada kalıyor hatta crowder üstüne basacak nerdeyse.

  adam akıllı oynamaya çalışan zaten kevin love, dwayne wade ve lebron james var. dwayne wade eski gücünde değil savunmasıyla var olmaya çalışıyor en azından uğraşıp katkı vermeye çalışıyor. lebron zaten bildiğimiz lebron.
  kısacası kevin love'a haksızlık yapılıyor. jr smith'in rose'un yaptığı top kayıplarının haddi hesabı yok. hatta bir ara rose üst üste 3 kere top kaybı yaptı. her şeyi boşver jr smith'in yine sayısı yok. 29 dakika sahada kalan adamın sayısı yok. 0/3 üçlük, 0/1 ikilik. böyle performansları olan adamların kevin love'a trip atması garip.

  ve bu kadar kötü performans gösteren oyuncu varken cedi osman yine rotasyona dahil olamıyor. cedi değil, g league'den bu oyuncuların pozisyonunda herhangi birini getirsen hepsi çok daha fazla iş yapar. kaç maçtır hiçbir katkı sağlamayan jr smith 30 dakika süre alıyor, yürüyen ceset isaiah thomas oyunda kalmaya devam ederken bilincinin yerinde olduğu şüpheli olan derrick rose oyunda kalabiliyor.
  burada da koç lue'nun ne kadar saçmaladığını görebiliyoruz.

  şampiyon olmayı geç, ilk play off serisini geçebilecekleri meçhul.

mesaj gönder