• izledim
    • izliyorum
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (3.50)
noblesse awakening
820 yıl boyunca derin bir uykuda kaldı. uyandığında, insanlığın ilerleyişi ve bilimsel atılımları karşısında şaşkına dönmüştü. yeni teknolojiler ve hayat tarzları yüzünden hatırladığı o topraklar artık ona yabancı geliyordu. bunun üstüne, cadis etrama di raizel bu çağa adapte olabilme amacıyla günlerini geçirmeye başlar.

güney kore'de bir lisede müdürlük yapan sadık hizmetkârı, frankenstein'ı bulduktan sonra; modern dünya hakkında bilgi toplamak için kusursuz bir yer olarak gördüğü bu okula yazılmaya karar verir. böylece, bir grup iyi huylu öğrenciyle de arkadaşlık ilişkisine girmiş olur. ancak, bu yeni dünya eskisinden daha güvenli değildir. asil, etrafından bihaber, teknoloji özürlüsü rai; kendisini hem gülünç, hem de tehlikeli bir olaylar silsilesi içinde bulur. [turkanime]
  1. noblesse - son jae-ho manwhasının anime çıkması öncesinde yapılan ova denemesi. serinin 50 sayısını 30 dk.lık bir bölüme sığdırınca pek tat vermeyen bir hikaye çıktıysa da noblesse okuyucularının bayılarak izleyecekleri bir bölüm olmuş.

mesaj gönder