1. jbl firmasının yaptığı taşınabilir bluetooth hoparlör. Son zamanlarda iş yerine giderken yanımda götürebileceğim kadar küçük, bataryalı ve tabii kablosuz bağlantı sunan bir hoparlör arıyordum. Geçen senelerde baktığımda pazardaki ürünlerin sayısı az olduğu gibi fiyatları da yüksekti. birkaç gün önce en sonunda almayı kafayı koyup ürün araştırmaya başladım ve karşıma bu ürün çıktı. Birkaç farklı siteden olumlu yorumları okuyunca da almaya karar verdim. Nasılsa beğenmezsem iade ederdim ederdim.

    Hoparlörü ilk -canlı- gördüğümde hayal kırıklığı yaşatacak kadar küçük olduğunu düşündüm. tamam küçük diyordum da bu kadar küçük olacağını düşünmemiştim. bereket şarjı varmış hemen denedim. tüm umutsuzluğumu silip süpüren netlik ve gürültüde ses verdiğini fark edince rahat edebildim. hoparlörle ilgili yorumların hepsinde çok iyi ses verdiği söyleniyor ve kısmen buna hazırdım ama şaşırmamak elde değil. her konuda tatmin edici.

    üzerindeki hoparlörü sayesinde telefon görüşmelerine de cevap verebiliyorsunuz. fiyatı da kısmen uygun. ilgilisi buna vereceği paraya kesinlikle acımayacaktır.

mesaj gönder