• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (4.78)
beyaz futbol
ertem şener'in hazırlayıp sunduğu futbol programı.
 1. icerisinde futbol haric hemen hemen her seyin konusuldugu, birbirinden degisik insanlari barindiran sozde futbol programi. izlemesi inanilmaz eglenceli o ayri.
  (bkz: rok)
 2. bence şuanda ve geçen 1 saatlik süre içinde programları kapatılmasın diye aktrollük yapıyorlar başka bir açıklaması olamaz.
  mert
 3. an itibariyle abdulkerim durmaz ve fenerbahçelileri ciddi anlamda dalga geçilen program.
  ahmet çakar ertem şener'e : reklama girsene lan! diye bağırmasıyla ve abdulkerim durmaz'a adeta kol kanat germiştir.
  bu arada ertem şener ve rasim ozan kütahyalı resmen fenerbahçenin yeni teknik direktörü john benjamin toshack mı? diye tartışıyorlar hala.
 4. ayıkken kafa şişirse de sarhoşken inanılmaz saran show programı.
 5. rasim ozan kütahyalı'nın aziz yıldırım hakkında konuştuklarıyla fenerbahçe'nin karışacağına delalet olan bir program olmaktadır.
  dehşetle izlemekteyim.bakalım neler olacak.
 6. gülmek istediğim zaman, açıp izlediğim kahkaha attıran ( sözde ) spor programı. rasim ozan kütahyalı namı diğer " rok " beni kırıp geçiriyor.
  sekiz
 7. rtük gerçekten rtük olsa kanalına her ay en az bir kere yayın yasağı getirebilecek bir "spor" programı. ertem şener ve sinan engin baş başa cumartesi günü sunduklarında çok seviyeli bir program gibi duruyor aslında. ne zaman ki işin içerisine rasim ozan kütahyalı gibi bir şaklaban giriyor, programın uçubiklik seviyesi tavan yapıyor. özellikle gece yarısı geçtikten sonra kendilerini daha bir özgür hissediyor olmalılar ki küfürler, hakaretler, sulu şakalar gırla gidiyor. canlı yayında bu kadar sapıttıktan sonra normal hayatlarında insan içerisine nasıl çıkıyorlar şaşıyorum doğrusu.

  alıcısı var mı? diyecek olursanız hem de sürüsüne bereket olduğunu kabul etmem gerekir. o sebepten "üst akıl" el atmadıkça sunucusu ve yorumcuları ölene kadar o kanalda o program yapılmaya devam eder.