1. gerçekten uçakla gidilecek uzaklıktaki istanbul ilçesidir...

  aslında güzeldir, gelişmiş ve yetkindir de ne bileyim çok uzaktır...
 2. kadıköy ile arasındaki mesafe (sadece toplu taşıma araçları kullanılacak) izmit ile aynı olan istanbul ilçesi.
 3. başakşehirde oturuyorum kız arkadaşımın oturduğu yerdir. ben istanbul'un bir ucunda o diğer ucunda gibi hissettirmesine rağmen aslen beylikdüzü marstadır. aksini idda edene de innanmam istediği kadar kanıt göstersin çok da pipi. kızla buluşmak için helikopter mi kiralasam bilemedim artık çünkü yakıt masrafım beni çileden çıkartıyor. sürekli bir trafik sürekli bir kargaşa. ancak orada yaşıyorsanız ve arkadaşlarınız dünya da değilse çok yaşanılası çok tatliş bir yer.
 4. allahın siktir ettiği yer
 5. işi gücü yakın olana iyidir burası. şehir insanının pek sevdiği site yaşantısını en ucuzu sanıyorum burada bulunur. bitişik nizam yapılaşma pek olmadığından, ferah bir havası vardır. on sene önce ayrı bir dünya gibiydi de, artık istanbul'la bütünleşti.
  soft
 6. istanbul o kadar geniş ve büyük bir yerki, geçenlerde beylikdüzü ne kadar uzaktadır acaba diye aklımdan geçirirken şimdi beylikdüzünün yanında uçak simgesini görünce 'hah' dedim. bundan iyisi olamazdı. gerçekten çok uzak ama neye göre uzak ?
 7. çatalca, tepecik, silivriden bihaber olan kişilerin uzak sandığı ilçe.
 8. zamaninda istanbul`a ilk kez universite okumaya gelen bir denyo olarak, bir gaflet aninda kiz arkadasimla gittigim yer. gidis donus sirasinda 3 kere ayrildik, 4 kere baristik, bir nisan yapip nisani attik. en sonunda allah benim belami versin dedim de ortam yumusadi. hayir bir bok olsa bari.
 9. şu aralar ev aradığım muhit. bir şekilde yardımcı olabilecek youserlar varsa bir mesaj = bir sevap.

  edit: taşındım
 10. her günümün migros marmara park ve toruim üçgeninde geçtiği küçük ama kalabalık uzak istanbul semti.