1. ulan o tanklarla bunların üstüne ateş etmeyen beceriksizlerinde allah belasını versin. ne kadar küfür etsen az bu oç çomarlara.
 2. olan yine mazlumun 20 yaşındaki zorla askere alınan zorla emir verilen çocuklarına olmuştur. ne yaptığının farkında olmadan sadece emire uymuş, sonrasında silahını bırakarak teslim olmuş 20 yaşındaki çocuğun boğazını kesip köprüden atmak nedir?

  sebep olan her kim olursa olsun yüzbin mislini yaşamalarını temenni ediyorum.
 3. yazacak yorum bulamadığım vahşet...
  ve bunu yapana "halk" deniyor öyle mi? haydi oradan!

  düzeltme: imla
 4. canım çok yanıyor. görüntüleri kısmen izleyebildim, yüreğim dayanmıyor ki.. hiç bir şeyden haberleri yok, donanımları yok.. kim cani açıkça görülüyor. bunlar mı işgalci?

  canilerle iç içe yaşıyoruz ve bana çok koyuyor, orada bir sürü şehidin var eyy halkkk! sen demokrasi bayramı diyorsun... siz de bayramınız da batsın, size böyle bel bağlayanlarda..
 5. sen anayasal zorunlulukla gencecik çocuğu asker al sonra böyle hayvanoğluhayvanların önüne yem et.
  ulan bu nasıl bir sinir ölü tekmelemek nedir kafa kesmek nedir?
  kemerle kendi askerini daha yirmili yaşta ki gençleri dövmek nedir?
 6. kafası kesilen -ki gerçek mi halen belli değil- köprüden atılan, kemerle dövülen, kafası yarılan, ölen hiçbir askerin adının geçmeyecek olması bir gerçek, şehit sayılmayacak olmaları bir tarafa adamlar vatan haini ilan edilerek öldürüldüler. en yakın iki arkadaşım askerde. biri kısa dönem erzurum diğeri uzun dönem tokat. ikisiyle de görüştüm çok şükür fakat ikisi de aynı şeyi söyledi, böyle bir emir alsalar karşı çıkamayacakları konumdalar. onlar da ölenlerden, boğazı kesilenlerden, vatan haini denenlerden olabilirdi. ben bilirdim öyle olmadığını, ailesi bilirdi ama siz bilemezdiniz. aklınızda hep "gebersin it" olarak kalırdı. yüreğimi mahveden tek şey bu.
  izumi
 7. islama inandığını iddia eden putperestlerin işidir. umuyorum ki allah topuna cehennemi bu dünyada yaşatır.
  vatan, millet, bayrak, kuran diyenlerin ne vatan ne millet ne bayrak ne kuran tanımamaları aksine hepsini yok etmek için kuduz salyalarıyla koşmaları kanser edici bir üzüntüye sebep oluyor.

  ne yazsak, ne desek içim zerre rahatlamıyor. elbet devran dönecek. elbet dönecek.