1. linç bir kültürdür ve islam toplumunda birçok örneğini gördük. zorla askere gitmiş insanlar onlar, emirlerine uymak zorunda olduğu için oradaydı. bu askerlerin ailelerini düşünemiyorum. kahrımdan ölüyorum şuan. ülkenin haline bak.

  edit:başlığı açan youser neden yorumunu sildi acaba? ikinci yorumu yapan arkadaş da silmiş. dolayısıyla 1. sırada görünüyor yazdıklarım. acaba benim de mi silmem gerekiyor? böylece benden sonraki youser'da siler başlığı en sonunda bomboş bırakmış oluruz ne dersiniz?

  cidden neden sildiklerini merak ediyorum. gayet insani bir bakış açısıyla yazmışlardı
 2. cihad çağrılarıyla sokağa dökülen insan olmayanların işidir. ya er ve erbaşlar emir komuta ziincirinde nereye yollarlarsa oraya gider. allah belanızı versin. o mu yaptı darbe girişimini? masum insnaların ölümünden kimin suçlu olduğu belli.
 3. ulan o tanklarla bunların üstüne ateş etmeyen beceriksizlerinde allah belasını versin. ne kadar küfür etsen az bu oç çomarlara.
 4. olan yine mazlumun 20 yaşındaki zorla askere alınan zorla emir verilen çocuklarına olmuştur. ne yaptığının farkında olmadan sadece emire uymuş, sonrasında silahını bırakarak teslim olmuş 20 yaşındaki çocuğun boğazını kesip köprüden atmak nedir?

  sebep olan her kim olursa olsun yüzbin mislini yaşamalarını temenni ediyorum.
 5. yazacak yorum bulamadığım vahşet...
  ve bunu yapana "halk" deniyor öyle mi? haydi oradan!

  düzeltme: imla
 6. canım çok yanıyor. görüntüleri kısmen izleyebildim, yüreğim dayanmıyor ki.. hiç bir şeyden haberleri yok, donanımları yok.. kim cani açıkça görülüyor. bunlar mı işgalci?

  canilerle iç içe yaşıyoruz ve bana çok koyuyor, orada bir sürü şehidin var eyy halkkk! sen demokrasi bayramı diyorsun... siz de bayramınız da batsın, size böyle bel bağlayanlarda..
 7. sen anayasal zorunlulukla gencecik çocuğu asker al sonra böyle hayvanoğluhayvanların önüne yem et.
  ulan bu nasıl bir sinir ölü tekmelemek nedir kafa kesmek nedir?
  kemerle kendi askerini daha yirmili yaşta ki gençleri dövmek nedir?
 8. içim kaldırmıyor, dün geceden beri olanlara dayanamıyorum artık. o gencecik ana kuzularının ne suçu var!! nasıl bir ruh hastası toplum olduk biz? yeter artık bitsin bu vahşet, bu nefret. sebep olandan, galeyana gelen kuş beyinlilerden tiksiniyor, böyle bir ülkenin vatandaşı olmaktan utanıyorum!